adplus-dvertising

Demet Özdemir’den Oğuzhan Koç paylaşımı: Aşırı sevgi…

Yaklaşık 4 ay önce nikah masasına oturan ve mutlu evlilikleri devam eden Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çiftinden güzel oyuncu; aktif olarak kullandığı Instagram sayfasından yeni fotoğraflarını paylaştı. Peş peşe yayınladığı kareler arasında eşiyle olan romantik bir pozuna da yer veren ünlü isim, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.
Takip et
Demet Özdemir’den Oğuzhan Koç paylaşımı: Aşırı sevgi…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

28 Ağustos’ta İstanbul’da aileleri ve yakın dostlarının katıldığı görkemli bir törenle dünyaevine giren emet Özdemir ile Oğuzhan Koç çifti, geçtiğimiz günlerde akşam Salt Kuruçeşme adlı mekandan çıkarken objektiflere takılmıştı. Basın mensuplarına poz veren ikili ardından kendilerine yöneltilen soruları yanıtlamıştı.

Yeni projeleri hakkında konuşan Özdemir, “Engin Akyürek ile olan dizi projem yakında sete çıkacak. Dijitale yaptığımız dizinin de ikinci sezon onayını aldık. Yakında onun da çekimlerine başlayacağız” demişti.

Koç ise “Cuma günü yeni şarkım çıkıyor. Klibini izledik burada da. Demet’e izlettim” şeklinde konuşmuştu. Muhabirlerin, “Demet Hanım’ın onayına göre mi klibi yayınlayacaktınız peki?” sorusuna Koç; “Hanımın onayını aldım” yanıtını vermişti.

Her anlarını takipçileriyle paylaşan Demet Özdemir Oğuzhan Koç çifti, bunlara yenisini ekledi..

Demet Özdemir’den Oğuzhan Koç paylaşımı: Aşırı sevgi…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.