Demet Özdemir İle Oğuzhan Koç Eğlenirken Görüntülendi!

Sevgilisinden yeni ayrılan Oğuzhan Koç, güzel oyuncu Demet Özdemir ile Emirgan'da görüntülendi. İkilinin samimi şekilde eğlenmesi aşk iddialarını doğurdu.

Oyuncu Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin yaptıkları ortak açıklama ile uzun yıllar süren ilişkilerini sonlandırdı ve yollarını ayırdı. Ayrılık sonrası Oğuzhan Koç’un tekrar Yağmur Tanrısevsin’e dönmek istediği iddia edilse de Tanrısevsin’in böyle bir istekte olmadığı belirtildi.Demet Özdemir İle Oğuzhan Koç Eğlenirken Görüntülendi!

Bu iddialar sonrası Oğuzhan Koç’un Demet Özdemir ile birlikte Emirgan’da eğlenmesi kafaları karıştırdı. Samimi bir şekilde eğlenen Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’a, Özdemir’in stil danışmanı Rutkay Öziş eşlik etti.Demet Özdemir İle Oğuzhan Koç Eğlenirken Görüntülendi!

TV 100 ekranlarında yayınlanan ‘Magazin Hattı’ adlı programda yer alan habere göre, ikili mekan çıkışı ayrı araçlar ile ayrıldı fakat daha sonra Demet Özdemir’in bindiği taksiden inerek Oğuzhan Koç’un arabasına bindiği belirtildi. Özdemir ve Koç’un, Beykoz’daki Acarkent Sitesi’ne beraber giriş yaptığı da iddialar arasında yer aldı.Demet Özdemir İle Oğuzhan Koç Eğlenirken Görüntülendi!

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı