Demet Akalın’ın kızı TikTok’tan 7 bin liralık hediye gönderdi!

Demlet Akalın şimdide 7 yaşındaki kızının yaptığı TiTok işlemiyle gündeme geldi. Akalın’ın kredi kartından çekilen 7 bin TL. tutarındaki rakamın TikTok tarafından çekildiğini görünce şoka uğradı. Kızının tuşlara rasgele bastığını söyleyen Akalın, olayı TikTok dolandırıcılığı yorumunu yaptı.
Takip et
Demet Akalın’ın kızı TikTok’tan 7 bin liralık hediye gönderdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hafta içi her gün Star TV ekranlarında Alişan ile program sunan Demet Akalın, dün enteresan bir olay yaşadı. 7 yaşındaki Hira, ailesinin telefonunu alarak TikTok’tan bir canlı yayın izlemeye başladı. Hira’yı gören TikTok fenomeni ise “Çiçek emojisine bas” diye kendisine para göndertti.

KREDİ KARTINDAN 7 BİN TL ÇEKİLDİ

Yaşadığı olaya sosyal medya hesabından öfke kusan meşhur şarkıcı, “Tüm anne ve babalar beni iyi dinlesin. Bugün ben yayındayken Hira da ders arasındayken TikTok’a giriyor ve bir kızın canlı yayınını açıyor. Kız ‘Bana çiçek gönder böcek gönder, teşekkür ederim Hira’ demiş. Ve kredi kartımdan 7 bin TL çekiliyor. TikTok fenomeniyle görüştüm ‘Bunun muhatabı Apple’ diyor. Apple’a başvurduk oradan geri dönüş yok. Bu resmen bir hırsızlık. Çocuklar bunlara maruz kalıyor gerçekten çok ayıp. Ne kadar ayıp ne kadar günah” şeklinde konuştu.

Demet Akalın’ın kızı TikTok’tan 7 bin liralık hediye gönderdi!

“BEN HİRA’DAN 30 KURUŞLUK BİR GÜL İSTEDİM YALNIZCA”

Hira Kurt’un farkında olmadan para gönderdiği Özgür Balakar adlı fenomen de Instagram hesabından konu ile ilgili açıklama yaparak şunları belirtti: “Ben canlı yayın yaparken birileri pahalı hediyeler gönderdi. Profiline girdiğimde de Hira yazıyordu. Sonra bana onun Demet Akalın’ın kızı olduğunu söylediler. Biz de geçenlerde Demet Akalın’ın evine gitmiştik Hira’yı görmek için. Ben de onun olduğunu görünce teşekkür ederek Demet Akalın’ın kızı Hira isen bir adet gül gönder dedim. Gönderilen gül emojisinin fiyatı da 30 kuruş. O da gönderdi.

Demet Akalın’ın kızı TikTok’tan 7 bin liralık hediye gönderdi!

“SOYGUNCU DENMESİNE KALBİM KIRILDI, PARYI GERİ GÖNDERİRİM”

Burası bu şekilde bir platform, biz bu hediyeleri zorla çekmiyoruz kimseden onlar gönderiyor. Bize soyguncu demen beni gerçekten çok kırdı. Soyguncu denmesine gerçekten kalbim kırılır. Geri gönderirim Demet Abla. Sakin ol, sakinleş. Tek derdimiz para olsun.”

Fenomenin bu sözlerine sinirlenen Demet Akalın ise geri alacağı parayı çocuklar için kullanacağını ve bu konuyu avukatı aracılığıyla çözeceğini belirtti.

Demet Akalın’ın kızı TikTok’tan 7 bin liralık hediye gönderdi!Demet Akalın’ın kızı TikTok’tan 7 bin liralık hediye gönderdi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.