Demet Akalın’dan Kerimcan’a Küfürlü Gönderme

Kerimcan Durmaz’ın sosyal medyada Demet Akalın’ın kıyafetiyle ilgili yaptığı paylaşım sonrası Demet Akalın Ben Fero aracılığıyla cevap verdi…

Kerimcan Durmaz, geçtiğimiz aylarda eğitim almak için Amerika’ya gitmişti. Durmaz, sosyal medya hesabında Amerika’da gittiği bir mağazada paylaşımda bulundu.

Durmaz, Akalın’ın 2018’deki albüm kapağında giydiği dünyaca ünlü bir markanın 35 bin değerindeki pullu eşofmanını “Öğğ! Bunu giyen de ne bileyim yani!” diyerek kusma emojisiyle paylaşmıştı.

Demet Akalın’dan Kerimcan’a Küfürlü Gönderme

Herkes Akalın’ın vereceği tepkiyi merak ederken bir paylaşım geldi. Demet Akalın Durmaz’ın göndermesine Ben Fero’nun yeni şarkısı Arkadaş’tan küfürlü bir kısım paylaşarak yanıt verdi. Akalın paylaşımında “Çok açılma yavaş; g.t olana yok arkadaş” yazdı.

Demet Akalın ve Kerimcan Durmaz’ın Arası Neden Açılmıştı?

Kerimcan Durmaz, uçağın tuvaletinde çektiği skandal videoyu Instagram hesabından paylaşmıştı. Bu video sonrasında Demet Akalın Kerimcan Durmaz hakkında şu sözleri söylemişti…

“Kerimcan’ın iğrenç videosunu izledim. Ben çoluk çocuk sahibi bir insanım. Dağ gibi kocam var, izlerken kocamdan utandım. Ben pilates yaparken resmimi çekemiyorum. Kimse anadan üryan fotoğrafını telefonunda bile bulunduramaz.”

Aralarından su sızmayan Durmaz ve Akalın, bu açıklamalar sonrasında Nisan ayından beri konuşmuyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı