adplus-dvertising

Demet Akalın’dan Danla Bilic’i kızdıracak soru ‘evlendin mi?’

Bir süredir Poyraz Teoman’la gözlerden uzak aşk yaşayan Danla Bilic’in aşk tatili devam ediyor. Tulum’dan sonra Miami’ye geçen çiftin yakında evleneceği konuşulurken Demet Akalın’ın yaptığı yorum kafa karıştırdı.
Takip et
Demet Akalın’dan Danla Bilic’i kızdıracak soru ‘evlendin mi?’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Danla Bilic ve Poyraz Teoman çifti Tulum’un sonrasında tatillerine Miami’de devam ediyor. Çiftin yakında evleneceği söylentileri dolaşırken, Demet Akalın’ın yaptığı yorum sosyal medyayı karıştırdı.

Danla Bilic’in paylaştığı fotoğrafa “Evlendi mi” yorumunu yapan Demet Akalın, bir anda magazin gündemini değiştirdi. Meşhur şarkıcının o yorumuna Bilic’ten de cevap gecikmedi.

DEMET AKALIN’IN “EVLENDİN Mİ” YORUMU KAFA KARIŞTIRDI

Şu sıralar tatil yapan çiçeği burnunda aşıklar, Tulum’un sonrasında Miami’ye geçti. Miami’de mağazaları dolaşırken çektirdiği fotoğrafları Instagram’dan paylaşan Danla Bilic, kafaları karıştıran bir yorumla karşılaştı.Sosyal medya fenomeninin karelerin altına, “Evlendin mi” diyerek yorum atan Demet Akalın, bir anda magazin gündemini değiştirdi.

DANLA BİLİC ÖNÜMÜZDEKİ AYLARDA EVLENİBİLİR

Kullanıcıların aklına o yorumdan sonra ‘acaba evlendi mi?’ sorusu gelirken çok geçmeden Bilic’ten cevap geldi. Meşhur fenomen, Akalın’ın yorumuna, “Yok yok” diye cevap verdi. Fakat ikilinin önümüzdeki aylarda evleneceği öne sürüldü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.