Demet Akalın’dan çocuk dizisinde oynayan Aleyna Tilki’ye “Hira bile izlemiyor”

Meşhur popçu Demet Akalın, dünya yıldızı olmak istediğini her fırsatta dile getiren ve geçtiğimiz günlerde İngilizce şarkısı Retrograde’i çıkaran Aleyna Tilki ile ilgili gündem oluşturacak açıklamalarda bulundu.
Takip et
Demet Akalın’dan çocuk dizisinde oynayan Aleyna Tilki’ye “Hira bile izlemiyor”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Özel yaşamı ve dikkat çeken açıklamalarıyla sık sık magazin gündemine gelen Demet Akalın, İngilizce şarkı yapıp dünyaya açılmaya çalışan Aleyna Tilki’yi yerden yere vurdu.

“HİRA BİLE İZLEMİYOR ONUN DİZİSİNİ”

Magazin gündeminde yer verilen habere göre, Bir dönem aralarından su sızmayan ikiliden Demet Akalın, genç şarkıcı Aleyna Tilki’yi şu sözlerle eleştirdi.

Dünya starı olacağım şeklinde konuştu, yazık bak çocuk dizisinde oynuyor, Kimse bana destek olmuyor demiş, biz destek olsak ne olacak? Bize kimse destek olmadı. Ben ilk çıktığında ona çok destek oldum. Ben dünya starı olacağım deyip 3 yıl sonra çocuk dizinde başrol oldu. Artık Hira bile izlemiyor onun dizisini.”

İLK DİZİ PROJESİNDEN ALDIĞI ÜCRET GÜN YÜZÜNE ÇIKTI

Öte yandan Aleyna Tilki’nin Exxen’de yayınlanan işte Bu Benim Masalım dizisinden aldığı ücret gün yüzüne çıktı. Genç popçunun 8 bölümlük proje için 2 milyon TL aldığı öne sürüldü.

Şarkıcı, ilk dizi projesinden aldığı ücretle çok konuşuldu.

“ŞARKIMI KISKANIYORLAR”

Şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdüğü İngilizce şarkısı Retrograde hakkında olarak NR1 Türk FM’e şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

“Şarkının çıkış tarihini astroloğum verdi ve 26 Şubat’ta çıkardım” diyen Tilki, şunları belirtti:

“Beni dünya starlarından ayıran şey Konya’da doğmuş olmam. Konya’da doğmak bana çok şey kattı. Şarkıma gelen sert eleştiriler kıskançlıktan.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.