Demet Akalın’dan Burcu Esmersoy’a Takipten Çıkma Tepkisi

Şarkıcı Demet Akalın, kendisini Instagram'da takip etmeyi bırakan Burcu Esmersoy'a çok sert tepki gösterdi. Akalın, "Hadi anam hadi!" diyerek seslendi.

Sunucu Burcu Esmersoy’un şarkıcı Demet Akalın’ı takipten çıkartması üzerine ortalık karıştı. Kendisini neden takip etmeyi bıraktığını soran Demet Akalın’a “Bir şey deniyoruz” yanıtını veren Burcu Esmersoy, Demet Akalın’dan çok sert tepki gördü.

“Gel Konuşalım” programının haberine göre Burcu Esmersoy’un kendisini takipten çıkardığını fark eden Demet Akalın, Esmersoy’a mesaj göndererek “Takipten çıkmışsın, ben de çıkayım bacım. Haberciler arıyor” mesajını gönderdi. Esmersoy’dan ise Akalın’a “Bir şey deniyoruz hesap düzeninde. Manasız işler peşindeler yani saçma sapan” yanıtı geldi.

Esmersoy’un yanıtından tatmin olmayan Demet Akalın ise tepki göstererek “Aman bir daha takip etme de saçma sapan deneylere alet etme beni!!!” karşılığı verdi.

Burcu Esmersoy’un konuşmayı paylaşması üzerine şaşkına dönen Demet Akalın, konu hakkında bir video çekip, yayınladı. Herkesin şöhretinden prim yapmaya çalıştığını ifade eden Demet Akalın, insanların haber ve manşet olmak için kendisine sataştığını aktardı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı