Demet Akalın’dan Bir Eleştiri de Reklamlara Geldi

Gündeme sık sık sosyal medya üzerinden yaptığı eleştiriler ile gelen Demet Akalın, şimdi de Bir Zamanlar Çukurova dizisine sık sık reklam konmasını eleştirdi.

Geçtiğimiz günlerde oynanan Sırbistan-Türkiye maçından sonra milli takımın koçunun neden Türk olmadığını eleştiren şarkıcı Demet Akalın, yeni bir eleştirisi ile gündeme geldi. Sevdiği dizi Bir Zamanlar Çukurova’ya sık sık reklam konmasından rahatsızlık duyan Akalın, bu rahatsızlığını Instagram hesabından paylaştı.

Yeni bölümü oynanan dizinin sürekli olarak reklama girmesine sinirlenen Demet Akalın yaptığı paylaşımda, bu konu ile ilgili düşüncelerini magazin muhabiri olan Seyhan Erdağ’a aktardı.

“YÖNETMEN AĞIRLIĞINI KOYSUN”

Yayınladığı mesajda bu durumun ayıp olduğunu vurgulayan Akalın “Hercai arası izlemeye çalıştık!” dedi. Bir Zamanlar Çukurova’da dizisinin en sevdiği dizi olduğunu söyleyen şarkıcı, “En sevdiğim dizi 20 kere reklam girdi artık ilgi bölünmesinden uyuyakalmışım o derece! Günaydın Seyhanım sen samimisin ekiple bir ilet ağırlığını koysun yönetmen.” ifadelerini kullandı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı