Demet Akalın’dan Berkay’a Şok Sözler! “Hanımını Sustursun!”

Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın ile Berkay Şahin arasında yaşanan gerilim sürüyor. Demet Akalın, Berkay Şahin’e “Hanımını sustursun” dedi.

Geçtiğimiz günlerde şok bir kavga gündeme oturdu. Demet Akalın, Berkay Şahin’in eşi Özlem Ada Şahin’e doğum hediyesi olarak aldığı Rolex saati Berkay’ın satmak istemesine sitem etmişti. Demet Akalın ve Özlem Ada Şahin sosyal medya üzerinden tartışmışlardı. TV 100’de yayınlanan görüntüler gündeme bomba gibi oturdu. Bir mekan çıkışında magazin muhabirinin sorularını yanıtlayan Demet Akalın açtı ağzını yumdu gözünü.

BERKAY ŞAHİN HANIMINI SUSTURSUN!

Magazin muhabirinin sorularını yanıtlayan Demet Akalın, Berkay Şahin’e hala kırgın olduğunu söyledi. Magazin muhabirinin, “Berkay bey sizle konuştuğunu ancak iddiaları neden reddettiğinizi anlamadığını söyledi” cümlelerine Demet Akalın, “Doğum 3 ay önceydi neden şimdi ortaya çıktı? Ortada yalan yok çok kırgınım. Hala çok kırgınım” dedi.  Magazin muhabirinin, “Berkay bey de size kırgın olduğunu söyledi. Belki 51. kez küsüyoruz ama o bizim ablamız dedi” cümlelerine Demet Akalın çok sert cevap verdi. “Önce hanımını sustursun. Hanım rezil de eder vezir de” dedi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı