Demet Akalın’a Hadise’den Bomba Cevap

Hadise'nin Harbiye Açıkhava Konseri'nde ''Mekanın sahibi geri döndü.'' cümlesine, ''Mekanın sahibi olsa ne olur? Koca yok, yalnız uyuyor.'' yanıtını veren Demet Akalın'a cevap Hadise'den gecikmedi. Hadise, Demet Akalın'a ''Beni Çıldırtma dedi.

Geçtiğimiz günlerde Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda ki konserinde ”Mekanın sahibi geri döndü.” diyen Hadise, Demet Akalın tarafından eleştirilmişti. ”Mekanın sahibi olsa ne olur? Koca yok, yalnız uyuyor. ” diyen Demet Akalın’a, Hadise’den cevap gecikmedi. Hadise  cevabını, Instagram’da 10 milyon takipçisinin olmasına değinerek verdi.


DEMET AKALIN, HADİSE’Yİ TAKİPTEN ÇIKTI

Instagram’da çıplak popo, kalça, göğüs ve bacak görmekten sıkıldığını söyleyen Demet Akalın, Hadise’yi takipten çıkarak açıkça Hadise’yi Instagram’da görmek istemediğini göstermişti. Bu olayın ardından Harbiye’de konser veren Hadise ”Mekanın sahibi geldi.” diyerek diğer şarkıcıların önünde olduğunu iddia etmişti. Bu söz üzerine ”Mekan onun olsa ne olur? Koca yok, yalnız uyuyor.” yanıtını vermişti.

Hadise bu olaya, konserinde cevap verdi. Instagram’da 10 milyon takipçiye ulaştığı için konserinde çektiği videoyla kutlama yapan Hadise, “Senin 10 milyon takipçin yok ki. Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun?” diyerek Demet Akalın’a cevap verdi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı