Demet Akalın ve Fatih Ürek Kavgası Alevlendi! Akıllı Ol!

Eski kankalar Demet Akalın ve Fatih Ürek arasında sular durulmuyor. Fatih Ürek "dedikoducu" derken Demet Akalın" çocuğuma beddua ettin" diye çıkıştı!
Takip et
Demet Akalın ve Fatih Ürek Kavgası Alevlendi! Akıllı Ol!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bir süredir küs olan Fatih Ürek ve Demet Akalın birbirine girdi. Ablasının cenazesine gelmediği için tepki koyan Ürek'in sert sözleri sonrası Demet Akalın çileden çıktı. Akalın hızını alamadı ve "Tatile götürdüm arkamdan dedikodu yaptın, çocuğuma beddua ettin" dedi

Demet Akalın ve Fatih Ürek Kavgası Alevlendi! Akıllı Ol!

Eski dost düşman oldu; Fatih Ürek ve Demet Akalın birbirine girdi. 2. Sayfa programına katılan Fatih Ürek, Akalın’ın ablasının cenazesine gelmediğini söyledi ve “Havaalanında gördüm. Bana cenazeye geleceğini söyledi ama gelmedi. Sonradan fark ettim gelmemiş. Geleceğim dedi gelmedi. Aramadı da. Ne oldu bilmiyorum. Kafasında tilkiler dolaştı yine her zamanki gibi.

Genç ve güzel sanatçıların çok olduğunu, birbirlerine mecbur olduklarını söylerek imalarda bulundu. Ama saçmalıyorsun artık Demet!” diyerek ateş püskürdü.

Artık sinirlendiğini de belirten Ürek daha önce verdiği bir röportajda da Akalın’ın ‘Dedikoducu’ olduğunu dile getirmiş ve “Duyuyorum ben, sürekli dedikodu yapıyor. Milleti gömdüğünü de duyuyorum masalarda” demişti. Demet Akalın, Fatih Ürek’in bu sözleri üzerine, programın Instagram sayfasına bir yorum yaptı.

Demet Akalın ve Fatih Ürek Kavgası Alevlendi! Akıllı Ol!

“Tilki??? O senin işindir” diyen Akalın, Ürek’e şöyle cevap verdi:

“Siz ne dost ne düşman olmayı bilenlerdensiniz! Götürdüğüm tatilde arkamdan dedikodumu yapan, evladıma beddua eden sizsiniz! Lütfen artık erken kalkan benim adımı anmasın! Artı kim dedi geliyorum diye! Anla diye cenazeye bile gelmedim. Kim sana böyle bi söz verdi? Görüşmüyorum 3 aydır kafam rahat!!!"

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.