adplus-dvertising

Demet Akalın Sosyal Medyayı Karıştırdı

Demet Akalın, Instagram üzerinden fotoğraf paylaşımı yapan Tuba Ünsal'a verdiği cevapla tartışma başlattı. Fotoğrafla dalga geçen Akalın'a cevap Tuba Ünsal'dan gecikmedi.
Takip et
Demet Akalın Sosyal Medyayı Karıştırdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Tuba Ünsal geçtiğimiz günlerde bir firmanın organizasyonu kapsamında fiyatı 40 bin TL olan bir elbise giydi. Bir markanın tanıtımını yapan ve bu markanın elbisesini giyen Tuba Ünsal’a Instagram üzerinden Demet Akalın yorum yaptı. Yaptığı yorumda fotoğrafla dalga geçen Demet Akalın, elbisenin fiyatının ancak 4 lira olabileceğini yazdı.

”SEZONU GEÇMİŞ ELBİSE” YORUMU

Fotoğrafın altına ”Bayağı eski bir sezon. Bunun fiyatı ancak 4 lira olabilir.” yazan Demet Akalın’a cevap gecikmedi. Binlerce hayranının takip ettiği hesabından yaptığı bu yorum kısa sürede büyük ilgi gördü.

Demet Akalın’ın bu yorumuna Tuba Ünsal, ”Çocuklarımıza iyi ve yaşanabilir bir dünya bırakmak için elbiselerimizi bir kere değil, defalarca giymeliyiz. Unutmamalıyız ki petrodlen sonra dünyayı en çok kirleten sektör giyim sektörü.” yorumunda bulundu.
Demet Akalın Sosyal Medyayı Karıştırdı
Demet akalın Tuba Ünsal’ın bu yorumundan sonra eleştiride bulunarak konunun çocuklarla bir alakasının olmadığını söyledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.