Demet Akalın: Serenay Sarıkaya insan değil!

Demet Akalın, önceki gün Nişantaşı’ndaki bir estetik kliniği çıkışı objektiflere takıldı. Meşhur şarkıcı, Maldivler tatilinde paylaştığı fotoğraflarını beğenmediği Serenay Sarıkaya’ya bu defa iltifatlar yağdırdı.
Takip et
Demet Akalın: Serenay Sarıkaya insan değil!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Demet Akalın, Dubai tatiliyle alakalı olarak “Tatil güzeldi işimizin gücümüzün başına döndük” ifadesini kullanırken; eşi Okan Kurt’un “Biz Hira ila havuza girerken Demet Hanım alışverişine baktı” sözleriyle araya girmesi şarkıcıyı kahkahalara boğdu.

Nişantaşı’nda klinik çıkışı objektiflere yansıyan 48 yaşındaki şarkıcı, “Biraz yorgunum. Serum falan değil, botoks yaptırdım” diyerek konuştu.

Akalın, geçtiğimiz günlerde Maldivler tatilindeki fotoğraflarını beğenmediği Serenay Sarıkaya’ya bu kez “Serenay insan mı? Serenay insan değil, çok beğeniyorum onu, bence ilah yani. Türkiye’de tek” sözleriyle iltifatta bulundu.

Demet Akalın: Serenay Sarıkaya insan değil!

Demet Akalın, “Ece Erken sosyal medya hesabından Alişan’la barışmanızla alakalı açıklamalarda bulundu” biçimindeki hatırlatma üstüne, bu esnada yakınlardaki bir mağazadaki oyuncak ayıları gösterip “Alişan deyince şunu alasım geldi” diye espri yaptı.

Demet Akalın, Serenay Sarıkaya’nın hayranlarının övgüler yağdırdığı fotoğraflarına enteresan bir yorum yapmıştı. Şarkıcı, “Kim çekiyor bunları? İnanılmaz ışık vardır orada telefonu değiştir baby” demişti.

‘Yanımdaki insanı çok sormuşsunuz. Linki yana bırakıyorum’ diyen Serenay Sarıkaya ise sosyal medyada annesiyle olan fotoğraflarını paylaşmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.