Demet Akalın, Seda Sayan’ı İnstagram’da engelledi!

Geçtiğimiz hafta ekranlara veda eden ‘Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ programının sonrasında yerine meşhur sunucu Seda Sayan’ın geleceği öne sürülmüştü. Öne sürülen bu iddianın sonrasında Demet Akalın’ın, Sayan’a cephe alarak İnstagram’dan engellemesi ile gündeme gelmişti. Meydana Gelen gelişmenin sonrasında bu defa de Twitter’dan paylaşımda bulunan Akalın’ın yazdıklarının Sayan’ı işaret ettiği düşünüldü.
Takip et
Demet Akalın, Seda Sayan’ı İnstagram’da engelledi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Star TV ekranlarında hafta içi her gün izleyici karşısına çıkan gündüz kuşağı programı ‘Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ geçtiğimiz hafta cuma gün final yapma kararı almıştı. Ekranlara veda eden programın sonrasında yerlerine Seda Sayan’ın geleceğini öğrenen Demet Akalın, Seda Sayan’ı İnstagram’dan silerek tepki göstermişti. Sayan ile uğraşmaya doymayan Akalın, yaptığı son paylaşımla dikkat çekti.

İKİLİ ARASINDAKİ ÇEKİŞME TAM GAZ DEVAM EDİYOR

Demet Akalın ile Seda Sayan arasındaki gerginlik devam ediyor. Meşhur şarkıcının Alişan ile Star TV’de yayınlanan ‘Demet ile Alişan Sabah Sabah’ programı cuma günü final yapmıştı. Kanalın yeni sezon için Sayan ile el sıkıştığı iddia edilince Akalın, bu haberlerden sonra Sayan’ı Instagram’dan engellediği ortaya çıkmıştı.

Demet Akalın, Seda Sayan’ı İnstagram’da engelledi!

Birbirini takip etmeyen ikiliden Sayan’ın, “Ben kimseyi takipten filan çıkmadım niye çıkayım” demesi üstüne, Akalın’ın Sayan’ı önlediği ortaya çıkmış oldu. Öte yandan Akalın’ın Aynur Aydın’ın attığı tweet’e verdiği cevap ile şaşırttı. Aydın’ın, “Kimi sevip değer sersek sonunda mutlaka bir bokluk yapıyor” mesajına Akalın, “Bir de sıvıyor” karşlığını vermesi, okların Sayan’a çevrilmesine neden oldu.

ARALARINDAKİ GERGİNLİK ESKİYE DAYANIYOR

Demet Akalın ve Seda Sayan arasındaki esen soğuk rüzgarların geçmişe dayandığı gündeme geldi. İkili, 2018 senesinde bir gerginlik yaşamıştı. Sayan’ın sunduğu programda Akalın ve eşi Okan Kurt’u misafir almıştı. Demet Akalın’ın biyografisinin anlatıldığı video’da eski sevgilisi İbrahim Kutluay’a da yer verilince şarkıcı ve Kurt gerilmiş, Sayan ve Akalın birbirini silmişti.

Demet Akalın, Seda Sayan’ı İnstagram’da engelledi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.