adplus-dvertising

Demet Akalın mangalı bıraktı tatile giden vatandaşa çattı!

Pandemi döneminde sık sık evinden havuz partisi ve mangal partisi fotoğrafları yayınlayan Demet Akalın tam kapanmada yazlıklarına akına eden vatandaşları eleştirdi. Star TV ekranlarında yayınlanan sabah programında Alişan ile birlikte sunuculuk yapan Demet Akalın "Kimse Param Yok Demesin" ifadelerini kullandı.
Takip et
Demet Akalın mangalı bıraktı tatile giden vatandaşa çattı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Demet Akalın ve Alişan’ın beraber sunduğu programda bu defa gündem tam kapanmaydı. Star TV ekranlarından yayınlanan programının sunucuları sokağa çıkma yasağı öncesi yola çıkarak tatil beldelerine giden vatandaşları eleştirdi. Demet Akalın programda 2 milyon vatandaşın tatil beldelerine ve memleketlerine gittiğini savundu. Son zamanlarda yaptığı açıklamalarla gündem olan Demet Akalın’a yanıt ise meslektaşı Rober Hatemo’dan geldi. Rober Hatemo Akalın’a Türkiye 2 milyon değil ifadelerini kullanarak cevap verdi. İşte özellikle sosyal medyada en fazla konuşulan konunun ayrıntıları…

“Kimse Param Yok Demesin”

Koronavirüs ile mücadele edilmesi için 81 ilde tam kapanmaya gidildi. 17 gün sürecek sokağa çıkma yasağı öncesinde yazlık bölgelerde evi olanlar bu bölgelere akın etti. Star TV ekranlarından yayınlanan Demet Akalın ve Alişan ile Sabah Sabah programında bu konu tartışıldı. Koronavirüsten kurtulmak için beklediklerine dikkat çeken Alişan önlemlere uyulmadığını söyleyerek ” 2 milyona yakın insan şu an tatil beldelerinde” dedi. Bu sözlerin üstüne Demet Akalın ” “Kimse param yok demesin valla, herkesin evi var Bodrum’da.” ifadelerini kullandı.

Demet Akalın mangalı bıraktı tatile giden vatandaşa çattı!

Meslektaşından Tepki Gecikmedi!

Akalın’ın kullandığı sözler üstüne meslektaşı Rober Hatemo yanıt verdi. Meşhur şarkıcı “Yani ‘susayım’ diyorum ama bir yere kadar… Bir de emir kipiyle cümle kuruluyor, daha deli oluyorum. Sırf fatura ve KDV’leri ödeyebilmek için arabamı, saatimi sattım. Yanlış düşünüyorsun arkadaşım, Türkiye 2 milyon değil!” ifadelerini kullandı.

Demet Akalın mangalı bıraktı tatile giden vatandaşa çattı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.