adplus-dvertising

Demet Akalın, Çılgın Sedat’ın bütün icra borçlarını ödeyecek!

Demet Akalın ve Alişan, evinde yangın çıkan ve ardından borçluları tarafından icra gönderilen Çılgın Sedat’a destek oldu. Daha önce evine icra gelen Akalın, canlı yayında gözyaşlarına hakim olamayıp sanatçının bütün icra borcunu üstlendiğini belirtti.
Takip et
Demet Akalın, Çılgın Sedat’ın bütün icra borçlarını ödeyecek!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Çılgın Sedat lakabıyla tanınan şarkıcı Sedat Kapurtu‘nun, Beylikdüzü’ndeki 3 katlı villasında önceki gün öğlen saatlerinde büyük bir yangın çıkmıştı. Yangının çıktığı sırada dışarıda olan meşhur şarkıcı, evine geldiğinde bütün eşyalarının kül olduğunu görmüş ve gözyaşlarına boğulmuştu.

“SENİN HACİZ BORCUNU BEN ÖDEYECEĞİM”

Star TV ekranlarında program sunan Demet Akalın ve Alişan ise Çılgın Sedat’ın evinden canlı yayın yaptı. Şarkıcının yangında küle dönen evini gören Alişan ve Demet Akalın, yaşananlara sessiz kalamadı. Çılgın Sedat’a bu zor günlerinde haciz gönderildiğini öğrenen Demet Akalın, “Şu Şekilde bir zamanda haciz gönderiyorlar… Bir kere o haciz borcu bende. Ben Demet Akalın olarak onu üstleniyorum. Sen onu hiç düşünme ben ona o parayı bir saydırıp göndereceğim. Biz Alişan’la beraber senin tüm evinin eşyalarını alacağız. Pandemi dönemindeyiz bunun ayıbı yok” ifadelerini kullandı.

Demet Akalın, Çılgın Sedat’ın bütün icra borçlarını ödeyecek!

“BENİM DE EVİME HACİZ GELDİ, SENİ EN İYİ BEN ANLARIM”

Eski eşi Okan Kurt’un borçlarından dolayı evine haciz gelen Demet Akalın, o dakikaları hatırlayınca duygularına hakim olamadı. Sesi titreyerek konuşan Akalın, sözlerine şu şekilde devam etti: “Benim evime haciz geldiğinde ben de iki adet koltukla kalmıştım. Yanımda yalnızca bir iki arkadaşım vardı. Ben o vaziyetin ne demek olduğunu çok iyi bilirim. Dardan çok iyi anlarım. Bakmayın bu şekilde görgüsüz gibi gözüktüğüme. Ben onları çok iyi anlıyorum. Alişan senin evini görünce perişan olduk senin haline. Sen de sakın bizi yanlış anlama.”

Demet Akalın, Çılgın Sedat’ın bütün icra borçlarını ödeyecek!

DEMET AKALIN’IN EVİNE HACİZ GELMİŞTİ

6 Temmuz 2018 tarihinde Demet Akalın’ın, borçlusu olmadığı halde eski eşi Okan Kurt’un ortağı olduğu firmaların borçları yüzünden evine haciz gitmiş ve eşyalarının neredeyse tümü haczedilmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.