Demet Akalın: Berkay, Doğum Günümde Caner Erkin’in Üstüne Atladı

Son günlerin en çok konuşulan konularından biri olan Demet Akalın ile Berkay Şahin arasındaki gerilim tırmanıyor. Demet Akalın, konuya Caner Erkin'i kattı.

Şarkıcı Demet Akalın ile Berkay Şahin arasındaki gerilim sürüyor. Demet Akalın, Berkay Şahin’e aldığı Rolex saat hediyesini Berkay’ın satmak istemesinin ardından küplere bindi. Sosyal medyadan Özlem Ada Şahin ile tartışan Demet Akalın, tartışmaya yeni bir boyut kazandırarak, “Berkay hanımını sustursun! Bir kadın adamı rezil de eder vezir de” ifadelerini kullandı.


Bunun üstüne Berkay Şahin Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına açıklamalada bulundu.

Berkay Şahin,  “Biz saati satmadık. Neden satalım? Öyle bir şeye ihtiyacımız yok. Kendi saatçimiz var; Demet’in saatçisi ile bizim saatçi arasında dağlar kadar fark vardı. Değiştirmek istedik, anlaşamadık. Saati ben Demet’in saatçisine bıraktım. Demet’in de bu durumdan haberi var. Saati almadık, fazla para söyledi, saati bıraktık. Dükkana girmeden önce konuştuk Demet’le, sonra da konuştuk. Ona da dedim ‘Burada saatler çok pahalı, yazık alma buradan’ diye. Demet de ‘Tamam sen halledersin, bak keyfine’ karşılığını verdi. Kesinlikle yalanım yok, Allah yukarıda, saati satma gibi bir durum söz konusu değil. Ben bir daha asla Demet’le barışmayacağım, asla! Benim karımın kolundaki saatin fiyatı belli. Ben rezil olmadım, vezir oldum. Karımdan bin kere Allah razı olsun, eksikliğini göstermesin Rabbim!” ifadelerini kullandı. Demet Akalın son noktayı koydu ve gerilimi arttırdı.

BERKAY, CANER ERKİN’İN ÜZERİNE ATLADI

Berkay’ın bu açıklamasının ardından Demet Akalın, Bilal Özcan’ı telefonla aradı. Konuyla ilgili açıklamalar yaptı.

“Artık bu mevzu uzadı, ben neden hediyenin peşinde koşayım. Kendisi küfür kıyamet beni aradı, saatçiye gitmiş. ‘Rolex’deki kız bana parayı vermiyor’ dedi. Ben saatçi kıza yalvardım artık. Kız ağlıyordu yalvardım kıza, ‘Ver parayı’ diye. Ben niye peşinde koşayım ya. Bana ne? Herkesin kendi şeyi, bana ne? Aaa delirmiş insanlar. Ben kendim görgüsüz olabilirim bunu lütfen yazar mısın? Ama başkasının parasıyla görgüsüzlük yapana ilk kez burada şahit oluyorum yani.

Bir de ne demek o ya, ‘Demet bu her zaman yapıyor?’ Ben onun yüzünden Caner Erkin ve karısına rezil oldum iki sene önce doğum günümde. Caner’in üstüne atlamaya kalktı iki sene önce doğum günümde. Hem saat aldık anasını yandığımın dünya para verip birde üstüne terbiyesiz olduk, görgüsüz olduk, rezil olduk. Olduk da olduk anasını yandığımın nasıl bir şey anlamadım yani.”


Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı