‘Deli Mi Ne?’ Özür Videosu Yayınladı!

Liverpool ile Chelsea arasında oynanan UEFA Süper Kupa Final maçında sahaya atlayarak maçın duraklamasına sebep olan Deli Mi Ne? Youtube kanalının sahibi Ali Abdülselam Yılmaz, özür videosu yayınladı.
‘Deli Mi Ne?’ Özür Videosu Yayınladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

İstanbul Vodafone Park’ta oynanan Liverpool – Chelsea Süper Kupa finalinde sahaya girip maçın duraksamasına sebep olan Ali Abdülselam Yılmaz, daha sonra yanındaki arkadaşlarıyla beraber gözaltına alınmıştı. Yılmaz, serbest bırakılmasının ardından kendi Youtube kanalında bir özür videosu yayınladı.

Yılmaz şunları söyledi: ”Bir milli takım sporcusu olarak karşınıza böyle bir konuyla geldiğim için çok mutsuzum. Huzurunuzda tüm Türk halkından özür diliyorum. O akşam maçı izlemeye gelen tüm futbolseverlerden, stadyum görevlilerinden ve tüm sporcu arkadaşlarımdan özür diliyorum ve beni affetmelerini diliyorum. Her futbolsever gibi maçı izlemek için maça gittim. Amacım sahaya atlayıp, video çekip, bunu Youtube kanalıma atmak değildi. Zaten yanımda kamera falan da götürmemiştim, böyle bir hazırlığım yoktu. Maçı izlerken, korner atışı esnasında maç durunca aşırı heyecanla yaşandı. Ben de bir anda heyecana kapılıp sahaya atladım. Yaptığım şey, o anın heyecanıyla, planlanmamış bir hareketti.”

“BİR MARKANIN YÖNLENDİRMESİYLE HAREKET ETMEDİM”

Ruffles ve Pepsi markalarının sponsorluklarıyla maça gittiği öğrenilen Yılmaz, bu konuya da şöyle açıklık getirdi: “Ne bir kişinin, ne de bir markanın yönlendirmesiyle hareket etmedim. Bu hareketten bir video çıkartıp, gelir elde etme amacında değildim. Takipçi kazanma amacında hiç değildim. Bir milli takım sporcusu olduğum için, bu tür maçların önemini çok iyi biliyorum. Kendim de 27 kez milli formayı giydim. Bugüne kadar videolarımda her zaman spora ve sporcuya çok büyük önem gösterdim. Genç arkadaşlarımı bugüne kadar hep spora teşvik ettim. Böylesine üzücü bir durumla karşınızda olmaktan çok etkilendim. Bu durum beni çok üzdü. Bundan sonraki hayatımda da daha fazla dikkatli olacağıma söz veriyorum. Sizlerden af diliyorum. Daha öncesinde de olduğum gibi örnek bir birey olmaya devam edeceğim.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
Demir
17 Ağustos 2019, 14:19 tarihinde yazildi

Tüm dünyanın izlediği bir yayında böyle saçma bir hareket yapmak büyük bir hata. Sen birde youtube kanalı olan birisin. Milli formayı giydim diyorsun. Yazık gerçekten. Yakışmadı.

  • Cevapla
  • 0