adplus-dvertising

Defne Samyeli’nin kızı Derin Talu durmuyor! Yeni pozlar paylaştı…

Defne Samyeli’nin küçük kızı Derin Talu göğüs kısmında ip ayrıntıların olduğu bluzuyla ayna karşısında poz paylaştı. Her zaman cesur pozlarıyla gündeme gelen Derin Talu kimi hayranı “Çok güzelsin” şeklinde konuştu, kimi savaşı hatırlattı kimi ise sütyensiz olmasından rahatsız oldu.
Takip et
Defne Samyeli’nin kızı Derin Talu durmuyor! Yeni pozlar paylaştı…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hakan Sabancı ile aşk yaşadığı iddiasıyla son olarak gündeme gelen Defne Samyeli’nin küçük kızı Derin Talu her zaman paylaşımlarıyla isminden söz ettiriyor. Geçtiğimiz ay Bebek’teki bir mekandan çıkarken görüntülenen Defne Samyeli, kızları Deren ve Derin Talu’nun sosyal medya hesaplarından paylaştığı iddialı pozlarla alakalı açıklama yapmıştı.

Samyeli, “Derin yeni 18 yaşına girdi. Deren zaten modellik ve oyunculuk yapıyor. ‘Cesur poz’dan kasıt nedir, onu da çok anlamıyorum. Tüm yaşıtları da aynı pozları paylaşıyor” demişti.

Defne Samyeli’nin kızı Derin Talu durmuyor! Yeni pozlar paylaştı…

Derin Talu bu pozlardan birini ayna karşısına geçerek paylaştı. Son dönemin modası olan bluzlardan giyen Talu hayranlarının dikkatini çekmeyi gene başardı. Göğüs dekoltesiyle öne çıkan Talu’nun ip ayrıntılı bluzuyla pozuna kimi takipçisi hayran kaldı kimi takipçisi ise savaşı hatırlattı.

Bazı kullanıcılar ise Derin Talu’nun sütyensiz olmasına takıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.