adplus-dvertising

Defne Samyeli’nin kırbaçlı çıplak erkek videosuna Seda Akgül eleştirisi!

Seda Akgül’ün hedefinde bu sefer Defne Samyeli var. Defne Samyeli’nin ‘kırbaçlı’ ve çıplak erkeklerin etrafında dans ettiği klibini paylaşan Seda Akgül, “Ey Türk halkı kimleri meşhur ettiğinin farkına var” diye isyan etti.
Takip et
Defne Samyeli’nin kırbaçlı çıplak erkek videosuna Seda Akgül eleştirisi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Seda Akgül meşhur adlarla girdiği polemiklerle sık sık gündeme geliyor. Akgül’ün hedefinde bu sefer de Defne Samyeli vardı. Meşhur sunucu Seda Akgül, kişisel Instagram hesabında gündeme bomba gibi düşecek bir paylaşım yaptı.

Eski ana haber bülteni spikeri ve son senelerde aldığı sahnelerle sesinden söz ettiren Defne Samyeli’nin 90’lı senelerdeki bir videosunu paylaşan Akgül, “Ey Türk halkı, kimleri meşhur ettiğinize dikkat edin” diyerek seslendi.

Defne Samyeli’nin kırbaçlı çıplak erkek videosuna Seda Akgül eleştirisi!

“KISKANÇLIK DEĞİL”

Seda Akgül, Defne Samyeli’nin iyi bir eğitimi olmasına karşın bu şekilde bir fetiş programı sunması ve üzerine de bu program geçmişine karşın ana haber bülteni sunabilmesine şaşırdığını ve bunun doğru bir yaklaşım olmadığını ifade etti. Akgül paylaşımında “Defne Samyeli gerçeği? Hangi ülkede bu şekilde bir fetiş programı sunduktan sonra, bir kadın senelerce ana haber okuyabilir? Evet iyi bir okuldan mezun olmuş ama gereken eğitimi alamamış. Ey Türk halkı; kimi, niye, neden yücelttiğinizin farkına varın. Benimki kıskançlık değil, yollar eğiri, sen doğru iken yapılan haksızlık…” şeklinde konuştu.

Akgül’e pek çok takipçisi Samyeli’nin bu videosunun bir klipten alıntı olduğu yorumları yağdı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.