Defne Samyeli’nin 18 yaşına giren kızı Deren Talu’dan cesur pozlar!

Defne Samyeli’nin 18’ine basan kızı Derin Talu’dan yeni paylaşım geldi. Talu’yu annesi Samyeli “Yaşıtları da koyuyor, tüm kızlar koyuyor neredeyse. ‘Elalem ne der?’ lafından hiç hoşlanmıyorum” diye desteklemişti.
Takip et
Defne Samyeli’nin 18 yaşına giren kızı Deren Talu’dan cesur pozlar!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Defne Samyeli’nin kendisi gibi güzel kızların Derin ve Deren Talu sosyal medya paylaşımları ve kişisel hayatlarıyla sık sık gündeme geliyor. Bu defa Samyeli’nin geçtiğimiz ay 18 yaşında giren küçük kızı Derin Talu’nun sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf olay oldu.

Talu’nun annesinin açıklamaları gündemdeyken sahilden yaptığı derin bacak dekolteli pozu dikkat çekti.

Defne Samyeli’nin 18 yaşına giren kızı Deren Talu’dan cesur pozlar!

Derin Talu’nun bu cesur pozu takipçilerinden saniyesinde beğeni topladı.

ANNESİ DESTEK VERDİ

Derin Talu’nun geçtiğimiz günlerde ayna karşısında verdiği cesur pozları değerlendiren Samyeli, “Yaşıtlarının yaptığı her hangi bir şeyi benden miras aldığı bir ün dolayısıyla yapmamasını istemem. Herkesin kendi yaşamı. Bu ünün getirdiği avantajlar gibi dezavantajları da yaşıyorlar. Ben koydukları fotoğraflarda kendilerini nasıl gösterdiklerine karışmam çünkü bizim işimiz zaten eğlence dünyası ve şov alanı. Ben 7 yaşındaydım ilk televizyona çıktığım zaman.

Yaşıtları da koyuyor, tüm kızlar koyuyor neredeyse. “Elalem ne der?” lafından hiç hoşlanmıyorum. Bundan daha büyük insanın ayağına pranga olan bir laf yok. Yaşamımızı elalemin ne diyeceğini düşünerek yaşadığımız zaman yaşamımızı en büyük hapise sokuyoruz kendimizi. Kendim yapmıyorum, çocuklarıma da yapmıyorum bunu. Nasıl giyinmek istiyorsa öyle giyinir” demişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
mine
9 Kasım 2021, 09:19 tarihinde yazildi

kızım kendini neden pazarlama ihtiyacı duyuyorsun. zeka katsayısı düştükçe pazarlama oranı artıyor. bir kadın olarak utanç duyuyorum.

  • Cevapla
  • 0