Defne Samyeli’den iddialı dekolte!

Oyuncu ve şarkıcı Defne Samyeli önceki gün arkadaş grubuyla Bebek’teydi. Samyeli tercih ettiği dekolteli büstiyeriyle dikkat çekerken Mustafa Sandal ile ilgili sorulan sorulara da yanıt verdi.

Bebek’te Boğaz keyfi yapan Defne Samyeli, yaklaşık beş saat kaldığı mekandan gece yarısı ayrıldı. Kadın arkadaşının yanaştırdığı otomobile koşar adım binerek gazetecilerden kaçmak için çaba harcayan Samyeli, derin göğüs dekolteli kıyafet tercihi ile dikkat çekti.

Mustafa Sandal’ın kaleme aldığı Beni Ağlatma adlı kitapta kendisine izinsiz yer verdiği için dava açan Samyeli, Sandal’ın, “Biz aramızda anlaşırız. Onu kırdığım için özür dilerim” açıklamasını duymadığını söyledi.

Defne Samyeli’den iddialı dekolte!

Mustafa Sandal hayatını anlattığı “Beni Ağlatma” adlı kitabında Tuba Ünsal’la aşkının yanı sıra Defne Samyeli’yle gözlerden uzak yaşadığı ilişkiyi de anlattı.

Defne Samyeli’den iddialı dekolte!
Samyeli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Mustafa Sandal’ın kitabında 25 yıl önce ilişki yaşadığımıza, benim bir de ‘ilişkiyi gizli yaşamak istediğim için’ onu terk ettiğime dair tamamen gerçek dışı bir iddiaya uyandım. Sandal’ın hayatının dikkat çekmesi için adıma gerek var mıydı, bilemedim. Dilerim Mustafa Sandal bu duruma bir netlik kazandırır da 25 senede topu topu 4 kez gördüğüm bir sanatçı arkadaşıma dava açmak durumunda kalmam” demişti.

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı