Defne Samyeli ve Cem Yılmaz İçin Bomba İddia! Serenay Sarıkaya…

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli ayrılığına dair ilginç bir iddia ortaya atıldı. Cem Yılmaz'ın, Serenay Sarıkaya ile arkadaşlığı Defne Samyeli'yi kızdırdı.

Nisan ayında birlikte olmaya başlayan ve magazin gündemi tarafından yakından takip edilen Cem Yılmaz ve Defne Samyeli’nin ayrıldığı iddiaları günlerdir konuşuluyor. Kanal D’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ adlı programda ikili için ilginç bir iddia ortaya atıldı.

Öne sürülene göre Cem Yılmaz ve Defne Samyeli ikilisi 10 gün önce ayrıldı. Ayrılık yönündeki iddialar henüz açık bir cevap vermeyen ikilinin birbirlerinin hesaplarından fotoğraflarını kaldırması iddiaları güçlendirdi.

‘2. Sayfa’ programında öne sürülene göre; Defne Samyeli, Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya’nın arkadaşlığından rahatsız oldu. Bu arkadaşlığın Samyeli’yi kızdırdığı ve bu sebepten dolayı, Cem Yılamz’ın evinden eşyalarını toplayarak terk ettiği belirtildi.

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya’yı ise tanıştıran ismin Ozan Güven olduğu söylendi. Ayrıca programda, Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya’nın arasında bir aşkın söz konusu olmadığının altı çizildi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı