Defne Samyeli neden kilo almıyor? Zayıf kalmanın sırlarını anlattı…

Defne Samyeli’nin bikinili pozları çok konuşulmuştu. Samyeli, önceki akşam Etiler’de bir restoranda görüntülendi. Yemek yemeyi çok sevdiğini belirten Samyeli spora daha fazla yemek yemek için başladığını da itiraf etti.
Takip et
Defne Samyeli neden kilo almıyor? Zayıf kalmanın sırlarını anlattı…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Senelere meydan okuyan güzelliğiyle isminden sıkça söz ettiren Defne Samyeli, önceki akşam Etiler’de objektiflere takıldı. Mekan çıkışında keyifli olduğu görülen Samyeli, gazetecilerle sohbet etti. Fit haliyle genç kızlara taş çıkartan, 49 yaşına girecek olan sunucu, yemek yemeği çok sevdiğini belirtti.

“BEN ÇOK İŞTAHLIYIM”

Meşhur sunucu, “ Canım istediği her şeyi yiyorum. Benim için denge mühim. Kalorili şeyler yiyorum kendimle savaşmıyorum ama mutlaka sonra spor yapıyorum. Ben çok iştahlıyım, yemek yemek için ülkemin bazı kentlerine günü birlik giderim. Yemek benim için çok mühim. Ben spora daha fazla yemek yemek için başladım” şeklinde konuştu.

Muhabirlerin, “Yaşamınızda bir var mı?” sorusuna Samyeli, “Hiç yalnız değilim ki! Benim ailem var kızlarım var şuanda evde kocaman bir köpeğimiz var” yanıtını vererek, kalbini aşka kapatmadığını söyledi. Samyeli, “Gönül ferman dinlemiyor onun önünde hiçbir şey durmuyor. Kalbimi aşka kapatmadım” açıklamasını yaptı. (Magazinburada)

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.