Defne Samyeli ile Tatil Yapan Cem Yılmaz’ın Kiloları Dikkat Çekti

Uzun bir süredir magazin dünyasının gündemindeki Defne Samyeli – Cem Yılmaz çifti tatillerine devam ediyor. Cem Yılmaz’ın yeniden aldığı kilolar ise kameralara işte böyle yansıdı.

Kısa bir süre sonra gösterisine başlayacak olan Cem Yılmaz, tatilin son günlerini sevgilisi Defne Samyeli ile geçiriyor. Çift bodrumda denizin tadını çıkarıyor. Öte yandan bir süre önce yaptığı spor sonucunda kilo veren Cem Yılmaz’ın tekrar eski görüntüsüne geri döndüğü de gözlerden kaçmıyor.

Posta Gazetesi’nin haberine göre Yılmaz, Cennet Koyu’nda bulunan evinde tatilinin tadını çıkarıyor. Zaman zaman sevgilisi Defne Samyeli ile birlikte tekne keyfi de yapan Yılmaz’ın aldığı kilolar ise kameralara yansıdı. Cem Yılmaz 30 Eylül’den itibaren gösterisine başlayacak.

SAMYELİ YİNE GÖZ KAMAŞTIRDI

Öte yandan sevgilisi Cem Yılmaz’ın yanı sıra Defne Samyeli, her zamanki sıkı görüntüsüyle yine genç kızlara meydan okudu. Defne Samyeli tek askısı olan siyah bikinisiyle dikkat çekti.

İşte ünlü çiftin tatilinden bazı fotoğraflar:

Defne Samyeli ile Tatil Yapan Cem Yılmaz’ın Kiloları Dikkat Çekti Defne Samyeli ile Tatil Yapan Cem Yılmaz’ın Kiloları Dikkat Çekti Defne Samyeli ile Tatil Yapan Cem Yılmaz’ın Kiloları Dikkat Çekti Defne Samyeli ile Tatil Yapan Cem Yılmaz’ın Kiloları Dikkat Çekti Defne Samyeli ile Tatil Yapan Cem Yılmaz’ın Kiloları Dikkat Çekti

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı