Defne Samyeli de Eren Talu’yu Aldatmış İddiası!

Samyeli'nin eski eşi Eren Talu'nun Ayşe Arman ile 10 sene önce yaptığı röportaj sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı. "Alo ben Eren, eşiniz sizi karımla aldatıyor" başlıklı yazı büyük yankı uyandırdı. Eren Talu'nun anlattıklarına göre Samyeli, Richard Gizbert ile aldatmış.

Cem Yılmaz’ın Defne Samyeli’yi Serenay Sarıkaya ile aldattığı iddia edilirken,  Eren Talu, o röportajda Defne Samyeli’nin kendisini nasıl aldattığını tek tek anlatmış.


Sosyal medya kullanıcıları, Defne Samyeli’nin eski eşi Eren Talu’nun 10 yıl önce Ayşe Arman’a verdiği röportajı dilden dile dolandırdı. Eren Talu, o dönem Samyeli’nin kendisini nasıl aldattığını bir bir anlatmış. Üstelik Talu, bu aldatma itirafını da Defne Samyeli’nin kendisinin anlattığını söylemiş.

Daha da fenası yaptım, bir arkadaşıma kadını arattım. Arkadaşımın İngilizcesi daha iyi, “Ben Eren. Eşinizin karımla ilişkisi var, bilginiz olsun. Benimle görüşmek isterseniz numaram bu” dedirttim. Aramadı kadın. Bunlardan gurur duymuyorum, hatta mahcubum ama ben de bu acıyı böyle yaşadım…

DEFNE BENİ ALDATTI

Eren Talu: “Defne beni evli bir adamla aldattı. Telefonunda adama gönderilmiş çıplak fotoğraflar gördüm. Bunları öğrenince benden 6 ay daha adamla sevişmek için istedi.” dedi. Kaynak: Defne Samyeli’nin eski eşi Eren Talu: “Defne’de beni aldattı”

Eren Talu, Ayşe Arman’a verdiği röportajda Defne Samyeli’nin kendisini aldattığını şu sözlerle ifade etmiş:

Olgun erkeklerden hoşlanıyor: ”Defne, Brüksel’e bir medya konferansına gitmek istedi, “Tabii” dedim. Gitti. İşte ne olduysa o konferansta oldu. Richard Gizbert denilen o adamla tanışıyor. Adam, El Cezire televizyonunun Uğur Dündar’ı. Evli. Bilinen, tanınan biri. Karısı var, hayır işleriyle uğraşıyor, çok saygın bir kişilik. Londra’da yaşıyorlar. Richard o toplantıda moderatör. Bizimki de olgun erkeklerden hoşlanıyor…”


Yatağa gelmeyip mesajlaşıyordu: – ”Sadece sabahlara kadar bilgisayar başında, yatağa 5’te geliyor. Adamla chat’leşiyorlarmış. Bir akşam çalışma odasına girdim, baktım internette, beni görünce apar topar bilgisayarı kapattı. Tam o sırada Blackberry’sine mesaj geldi, hem bilgisayara hem telefona aynı anda geliyor ya… Masadaki cep telefonunu elime aldım, koştu, elimden kaptı. Adamdan gelen mesajı görmemi istemiyor. Sildi mesajı.”

İçime şüphe düştü: – ”Kimden?” dedim. O anda bir senaryo yazıverdi. Amerikan Konsolosu’nun evinde bir davet varmış, ben yoktum, orada Avusturalya Konsolosluğu’nda çalışan bir adamla tanışmış, adam buna ilgi duymuş, bizimki de adamın maillerine yanıt vermiş, küçük tehlikesiz bir flörtmüş ama ben tanık olduğum için de çok utanmış… Ben de yedim. Belki de yemek istedim. Fakat içime bir şüphe de düştü…”

Çeşitli fotoğraflarını adama yollamış: – Votkanın gözünü seveyim! İki şişe votka içtik, birbirimize her şeyi anlattık. Seviştik de. Ama daha önce dedi ki, “Benden şüpheleniyorsun, al bak telefonumu hiçbir şey yok.” Verdi telefonu. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama sildiğini zannetmiş fakat her şey içinde. Bütün mailler, SMS’ler. Karımın çeşitli fotoğraflarını görüyorum, kendi kendine çekmiş, hiç tanımadığım bir adama göndermiş.

Memelerine bir şey yaptırıyordu: – ”Beynimden vurulmuşa döndüm. ”Bu ne ya?” dedim. Gerisi, çorap söküğü gibi geldi. Artık inkar edecek hali kalmadı. Zaten ben anlamalıydım, daha güzel olmaya çalışıyordu, memelerine falan bir şeyler yaptırıyordu, ”Zaten güzelsin, kimin için daha güzel olmaya çalışıyorsun?” diyorum.”

Eren Talu’nun kendi dilinden aldatılma hikayesi

Senin bu arada, bu adamla bir diyaloğun oldu mu?
– Utanç verici ama oldu. Adamı arıyordum. Defne “Aramayacaksın!” dedikçe daha da sinirleniyordum. “Onu arama, senin o adamla bir meselen yok. Bu, bizim aramızdaki bir sorun” diyordu. Deliriyorum. Hızıma alamadım, adamın Defne’ye gönderdiği mailleri, karısına da yolladım. “Niye onların mutluluğun bozuyorsun?” gibi saçma sapan şeyler söyledi. Ulan, biz evimize yangın düşmüş, anamız ağlıyor, adam boş vakitlerinde karımla buluşuyor, adamı anlayışla karşılayacağım öyle mi?

Evet de, fena bir şey karısına filan mail atmak…
– Daha da fenası yaptım, bir arkadaşıma kadını arattım. Arkadaşımın İngilizcesi daha iyi, “Ben Eren. Eşinizin karımla ilişkisi var, bilginiz olsun. Benimle görüşmek isterseniz numaram bu” dedirttim. Aramadı kadın. Bunlardan gurur duymuyorum, hatta mahcubum ama ben de bu acıyı böyle yaşadım…

Peki, Defne Samyeli, Cem Yılmaz tarafından ihanete uğradığını nasıl anlattı?

Samyeli, Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’nın ilk olarak Atina’da görüntülenmesinin ardından kafa karıştıran şu açıklamayı yaptı:

Serenay Sarıkaya’nın ”Her şey gördüğünüz gibi” diyerek Cem yılmaz ile aşk yaşadığını itiraf etmesinin ardından ise ihanete uğradığını şu sözlerle ifade etti:

Ben bilmiyormuşum: “Size magazin basınına bir sözüm vardı. Asılsız haberlerden dolayı ön yargılarım var. Ekim ayında 3. şahıslarla ilgili açıklama yapmış işini sağduyulu yapanları ayırmıştım. O haberi aslında işini sağduyuyla yapan arkadaşlar yapmış. Ben bilmiyormuşum. ”

Beni mazur görün: ”Görmemişim, hiç ihtimal vermedim. Hiç konduramadım. O duyguyla sert bir yazı yazdım. Ben sizi nasıl asıl haberlerde mazur gördüysem, siz de beni mazur görün.”

İhaneti konduramadım: ”Görmemişim, hiç ihtimal vermedim. Hiç konduramadım. O duyguyla sert bir yazı yazdım. Ben sizi nasıl asıl haberlerde mazur gördüysem, siz de beni mazur görün.”

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı