Defne Samyeli: Beni mazur görün, meğer siz doğruları yazmışsınız

Defne Samyeli, Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz Aşkı Hakkında İlk Defa Konuştu Sesi titreyerek verdiği röportajda Samyeli, hiç ihtimal vermemiştim, hiç konduramadım dedi ve gazetecilerden özür diledi.

Geçtiğimiz günlerde Atina’da birlikte görüntülenen Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya, İstanbul dönüşü yaptıkları açıklamalarla yaşadıkları ilişkiyi doğrulamıştı. Yılmaz’ın eski sevgilisi Defne Samyeli, magazin gündeminde olay yaratan aşk haberleri hakkındaki suskunluğunu bozdu.

Cem Yılmaz’ın kendisinden ayrılır ayrılmaz Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığı haberlerine ihtimal vermediğini ifade eden Defne Samyeli gözleri doldu ve “Size, magazin basınına bir sözüm vardı. Asılsız haberlerden dolayı önyargılarım var. Ekim ayında üçüncü şahıslarla ilgili bir yazı paylaşarak işini sağduyulu yapan arkadaşları ayırmıştım. Bugüne geldiğimizde yeni ve çok sürpriz bir şekilde öğrendim bilgiler doğrultusunda anlıyorum ki o haberi aslında işini sağduyuyla yapan arkadaşlar yazmış ve duyurmuşlar… Ben bilmiyormuşum. Görmemişim, hiç ihtimal vermedim. Hiç konduramadım. O duyguyla sert bir yazı yazdım. Ben sizi nasıl asılsız haberler dolayısıyla mazur gördüysem siz de beni mazur görün. Size haksızlık etmişim.” ifadelerinde bulundu.

Defne Samyeli, Cem Yılmaz ile yollarını ayırdıktan sonra “İlişkileri Serenay Sarıkaya nedeniyle bitti” şeklindeki haberleri yalanlamıştı. Eski haber sunucusu, bu defa basın mensuplarının sorularını duygulanarak yanıtladı ve “Beni mazur görün. Meğer siz doğruları yazmışsınız.” ifadelerini kullandı.

O dönem çıkan haberleri ayrıldığı sevgilisine konduramadığını ve söz konusu iddialara sert yanıtlar verdiği belirten Defne Samyeli, “O haberi aslında işini sağduyuyla yapan arkadaşlar yapmış. Ben bilmiyormuşum. Ben sizi nasıl asılsız haberlerde mazur gördüysem, siz de beni mazur görün.” açıklamasını yaptı.

Köşe yazarlığı da yapan Samyeli, bir magazin muhabirinin ‘Aldatıldığınızı mı düşünüyorsunuz?‘ şeklindeki sorusuna, “Benim açıklamam yok. Benim sadece söylediklerim var. Sadece size ilişkin yaptığım bir açıklamam var. Ben onunla ilgili bir netlik kazandırmak istedim. Söyleyeceklerim bu kadar. Daha fazlası da hiç hoş olmaz, hiç yakışmaz.” cevabını verdi.

Defne Samyeli: Beni mazur görün, meğer siz doğruları yazmışsınız

Öte yandan, Atina’da birlikte tatil yaptığı Cem Yılmaz’dan önce İstanbul’a dönüş yapan Serenay Sarıkaya, kendisini görüntüleyen basın mensuplarına “Her şey gördüğünüz gibi. Daha müsait bir zamanda konuşalım.” açıklamasını yaparak yeni ilişkisini doğrulamıştı.

Yeni sevgilisinden ayrı bir şekilde Atina’dan İstanbul’a dönen Cem Yılamaz‘da bir etkinlikte görüntülendi. Yılmaz, gazetecilerin ‘Atina tatili nasıl geçti?‘ sorusunu, “Çok şahane bir hayatım var. Atina tatili güzel geçti.” diyerek cevapladı.

İşte Defne Samyeli için yapılan bazı paylaşımlar…

Defne Samyeli: Beni mazur görün, meğer siz doğruları yazmışsınız Defne Samyeli: Beni mazur görün, meğer siz doğruları yazmışsınız

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı