Davutoğlu’nun Açıklamaları Halk Tv’de Canlı Yayınlandı

Ahmet Davutoğlu'nun yapmış olduğu AK Parti'den istifa açıklaması, ana akım medyada yer bulamazken Halk Tv tarafından canlı olarak verildi.

Davutoğlu’nun Açıklamaları Halk Tv’de Canlı Yayınlandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Ahmet Davutoğlu Başbakanlık yaptığı dönemlerde, kendilerine karşı muhalefet olan partilerin ve isimlerin durumuna düştü. Geçtiğimiz dönemlerde muhalefet parti liderlerine uygulanan tutum bu kez Ahmet Davutoğlu’na uygulandı. Muhalefet mitinglerine dair kısıtlı yayın yapan ana akım medya Ahmet Davutoğlu’na da aynı davrandı ve yapmış olduğu istifa konuşmasına yer vermedi.

O günlerde ve hala muhalefet bu konu üzerinden sıklıkla eleştirine devam ediyor. Ahmet Davutoğlu’nun başbakanlık dönemlerinde sessiz kaldığı bu konu hakkında nasıl bir tepki vereceği merak ediliyor.

Açıklamalarında AK Parti’den istifa ettiğini ve bunun nedenlerini anlatan Davutoğlu ayrıca kuracağı yeni parti için de ifadelere yer verdi. Halk Tv’nin konuşmayı vermesi ise dikkat çeken bir detay olarak görüldü. Ahmet Davutoğlu, istifa ve kuracağı yeni parti konuşmasını sosyal medya üzerinde de yayınladı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
gurbetci
13 Eylül 2019, 17:54 tarihinde yazildi

hic bosuna bagirma serok ahmet sen degilmiydin suriyede samda namaz kilan sendegilmiydin pkk.lilari 29 ekim cumhuriyet bayraminda turkiye uzerinden suriyeye geciren sendegilmiydin suleyman sah turbesini torenle kacirip pkk pyd ypg ye teslim eden bu millet senden cok cekti sana oymu verecekleni saniyon yada kimin emrinlen yaptinsa acikla herkes bilsin bu millet kanmaz sana artik oy falan alamazsin yeter artik

  • Cevapla
  • 0