Davut Kıranlı intihar mı etti? Son dakika Davut Kıranlı öldü mü? Müge Anlı’ya katılmıştı…

Müge Anlı’ya başvurarak eşinin bulunmasını isteyen Davut Kıranlı eşinin kaçırıldığını belirtmişti. Bir süredir araştırmalar sürerken yeni gelişmelerin yaşanmasının ardından sosyal medyada “Davut Kıranlı intihar mı etti? sorusu sorulmaya başlandı. Peki, olayla ilgili son dakika gelişmeleri neler, Davut Kıranlı öldü mü?
Takip et
Davut Kıranlı intihar mı etti? Son dakika Davut Kıranlı öldü mü? Müge Anlı’ya katılmıştı…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Müge Anlı’nın programına başvuruda bulunarak eşinin bulunmasını isteyen Davut Kıranlı ile ilgili önemli bir iddia ortaya atıldı. Kıranlı’nın yaşanan gelişmeler sonrası intihar ettiği iddia edildi.

Davut Kıranlı, son olarak 12 Şubat günü Müge Anlı’nın programına katılarak gündeme gelmişti. Karısının işe aldığı şoförü tarafından kaçırıldığını ve eşini geri istediğini sık sık dile getiriyordu. Ancak programa katılan Sevgi Kıranlı ve şoför Muammer Cambaz birbirlerine aşık olduklarını ifade etmişlerdi.

DAVUT KIRANLI İNTİHAR MI ETTİ, ÖLDÜ MÜ? SON DAKİKA!

Karısını çok sevdiğini anlatan eş Davut Kıranlı; “Köyümüze gelen bir şoför vardı. 35 yaşındaki Muammer Cambaz adında bir adamdı. Karıma büyü yaptı, kaçırdı. Sevgi ile aramızdaki aşk çok büyüktü. Farklı koltuklarda bile oturmazdık. Muammer, evime geldi. Kül döktü, aşık etmek için büyü yaptı. Karımı kaçırdı” ifadelerini kullanarak eşini geri istediğini söyledi. Müge Anlı kısa süre sonra Sevgi Kıranlı ve Muammer Cambaz’ı bulduğunu açıkladı. Ancak Sevgi Kıranlı, kendi rızası ile Muammer ile kaçtığını ona çok aşık olduğunu söyledi.

Yaşanan gelişmeler sonrasında sosyal medyada Davut Kıranlı’nın araç önüne atlayarak intihar ettiği iddia edilse de konuya ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı. Kıranlı olayı ile ilgili yeni gelişmelerin Müge Anlı’nın 15 Şubat’taki programında aktarılması bekleniyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.