adplus-dvertising

Darbe imalı bildiri sonrası Erdoğan’dan ‘uyuyan hücre’ uyarısı

104 emekli amiralin darbe imalı bildirisi ardından MYK toplantısı gerçekleştiren Erdoğan açıklamalarda bulunarak ‘uyuyan hücrelere karşı uyanık olma durumundayız’ ifadelerini kullandı.
Takip et
Darbe imalı bildiri sonrası Erdoğan’dan ‘uyuyan hücre’ uyarısı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Emekli 104 amirlin yayınladığı ‘Montrö’ bildirisi gündemdeki sıcaklığını korurken, tepkiler ve açıklamalar da gelmeye devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuyla alakalı ilk açıklamasını Külliye’deki değerlendirme toplantısının sonrasında yapmış ve “Bunun ismine ifade özgürlüğü diyemeyiz. İfade özgürlüğü, ‘aksi halde’ diye başlayan ve ülkenin seçilmiş yönetimini darbeyle tehdit eden cümleleri kapsamaz.” sözleriyle tepki göstermişti. Hürriyet gazetesinden Abdulkadir Selvi de bugünkü köşesinde konuyla alakalı bir yazı kaleme aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘bildiri gündemiyle’ toplanan MYK toplantısında yaptığı konuşmanın yanı sıra bir de ‘kararlılık’ ve ‘beraber mücadele’ vurgusu yaptığını aktaran Selvi, Erdoğan’ın öte yandan, “Uyuyan hücrelere karşı uyanık olmak vaziyetindeyiz” biçimindeki ifadelerine de yer verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.