adplus-dvertising

Danla Bilic’in yeni sevgilisi Yusuf Engin kimdir? Yusuf Engin kaç yaşında, nereli?

26 yaşındaki Ünlü Youtuber Danla Bilic’in Yusuf Engin ile yeni bir aşka yelken açtığı haberlerinin çıkmasının ardından yeni sevgilisinin kim olduğu araştırılmaya başlandı. Peki, Yusuf Engin kimdir? Danla Bilic’in yeni sevgilisi kimdir? Yusuf Engin kaç yaşındaydı, nereli? Yusuf Engin mesleği nedir? Yusuf Engin hayatı ve biyografisi nedir? Yusuf Engin ne iş yapıyor, serveti ne kadar?
Takip et
Danla Bilic’in yeni sevgilisi Yusuf Engin kimdir? Yusuf Engin kaç yaşında, nereli?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü Youtuber Danla Bilic, sevgilisi Poyraz Teoman’la ayrıldıktan kısa bir süre sonra yeni aşka yelken açtı. Yusuf Engin ile birlikte görüntülenen Danla Bilic’in yeni sevgilisi merak konusu oldu. Peki, Yusuf Engin kimdir?

YUSUF ENGİN KİMDİR?

Ünlü Youtuber Danla Bilic, sevgilisi Poyraz Teoman’la ayrıldıktan kısa bir süre sonra yeni aşka yelken açtı. Ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic’in yeni sevgilisi ünlü iş insanı Yusuf Engin oldu. Yusuf Engin ile birlikte görüntülenen Danla Bilic’in yeni sevgilisi merak konusu oldu.

Yusuf Engin, Engin Grup parfüm şirketinin hissedarlarından biridir. Yusuf Engin, Engin Grup Holding’te Engin Grup şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Danla Bilic’in yeni sevgilisi Yusuf Engin kimdir? Yusuf Engin kaç yaşında, nereli?

Yusuf Engin, ‘Engin Grup’ parfüm şirketinin sahibidir. Yıllardır süregelen bir parfürmeri markası olan Engin Grup’un sahibi olan Yusuf Engin ile ünlü influencer Danla Bilic sevgilidir.

Bahçeşehir Üniversitesi’nden mezun olan Yusuf Engin Rizelidir. Yusuf Engin’in kaç yaşında olduğuna net olarak ulaşılamasa da Yusuf Engin’in 30’lu yaşlarının başlarında olduğu tahmin ediliyor. Yusuf Engin bekardır, daha önce evlenmemiştir ve çocuğu yoktur.

Yusuf Engin, Bahçeşehir Üniversitesi’de gördüğü 4 yıllık Avrupa Birliği İlişkileri eğitimini 2010 yılında tamamlamıştır. 2012 yılında Engin Grup bünyesinde yer alan Engin Satış Destek Hizmetleri bünyesinde Kurul Üyesi olarak görev almaya başlamıştır.

Futurapet isimli firmada hissedar olan Yusuf Engin, holdingin diğer grup şirketlerinde de yönetim kurulu üyesi olarak görev almaktadır.

Engin Grup parfüm şirketinin hissedarlarından biridir. Yusuf Engin, Engin Grup Holding’te Engin Grup şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.