adplus-dvertising

Danla Bilic’in Eski ve Yeni Sevgilisi Kanka Çıktı!

Ünlü Youtuber Danla Bilic'in eski sevgilisi ve yeni sevgilisi kanka çıktı. Eski ve yeni sevgililerin aynı karede fotoğrafları var. Danla Bilic'den ise sosyal medyada "Laz müteahhit" diye anılan yeni sevgilisi için henüz bir açıklama gelmedi.
Takip et
Danla Bilic’in Eski ve Yeni Sevgilisi Kanka Çıktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü Youtuber Danla Bilic, ‘Tatlıcı’ lakaplı sevgilisi Berat Demir’le yollarını ayırdıktan sonra Poyraz Teoman ile ilişki yaşamaya başlamıştı. Mutluluklarını sık sık sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla gözler önüne seren ikilinin bu beraberliği kısa sürmüştü. Bu ayrılıktan sonra Bilic’in yeni bir aşka yellken açtığı iddia edildi.

Danla Bilic’in Eski ve Yeni Sevgilisi Kanka Çıktı!

Konuşulanlara göre; Bilic, kozmetik sektöründe faaliyet gösteren iş insanı Yusuf Engin ile birliktelik yaşıyor. İkilinin önceki akşam Emirgan’daki bir mekanda eğlenirken görüldüğü ileri sürüldü.

“Evlilik için çok diri ve gencim”

Bilic, daha önce “Evlilik için çok diri ve gencim” şeklinde konuşmuştu. Ünlü ismin, yeni aşkıyla nikah masasına oturup oturmayacağı merak ediliyor.

Danla Bilic’in Eski ve Yeni Sevgilisi Kanka Çıktı!

Yusuf Engin, kozmetik sektöründeki etkisiyle biliniyor. Engin’e kozmetikteki varlığı nedeniyle “Kozmetik imparatoru” deniliyor. Sosyal medyada Engin ile Biliç aşkının ‘maddiyata’ dayandığı yönünde yorumlar yer aldı.

Yusuf Engin sosyal medyada bazı kullanıcılar tarafından ‘Laz müteahhitlere benzetildi.

Danla Bilic’in Eski ve Yeni Sevgilisi Kanka Çıktı! Danla Bilic’in Eski ve Yeni Sevgilisi Kanka Çıktı!

Yusuf Engin ile Poyraz Teoman’ın geçtiğimiz kış ayında modacı Gülnur Güneş’in doğum günü partisine katıldığı ortaya çıktı. Aşk iddialarının ardından taraflardan henüz bir açıklama gelmedi.

Danla Bilic’in Eski ve Yeni Sevgilisi Kanka Çıktı!

Öte yandan Danla Bilic, geçtiğimiz haftalarda katıldığı programda bilinmeyenlerini anlatmıştı. “Hiçbir zaman arkadaş çevreme çok fazla YouTuber ya da blogger almamaya çalıştım.” diyen Bilic, sanıldığı kadar para kazanmadığını dile getirmişti.

Danla Bilic’in Eski ve Yeni Sevgilisi Kanka Çıktı!

Danla Bilic, “Ben ‘Yatarak para kazanıyorsunuz’ sözünü hiç anlamıyorum. E öyleyse buyur, sen de yap. Niye duruyorsun? Ayrıca öyle sanıldığı kadar çok para da kazanmıyoruz.” demişti.

Yaklaşık üç sene önce geçirdiği mide ameliyatının ardından kilolarından kurtulan sosyal medya fenomeni ve YouTuber Danla Bilic, dört kez estetik operasyon geçirdiğini açıklamıştı.

Danla Bilic’in Eski ve Yeni Sevgilisi Kanka Çıktı!

Bilic, “Mide dahil sadece dört kez ameliyat oldum. İnsanlar ‘Öncesi-sonrası’ fotoğraflarımı yayınladığında hiç üzülmüyorum. Aksine ‘Ne kadar doğru bir şey yapmışım!’ diyorum.” ifadelerini kullanmıştı. Yemek yemeyi çok sevdiği söyleyen Bilic, “Mide ameliyatından çıktığım zaman aç değilim ama canım mantı yemek istedi. İki çatal yiyebiliyorsun. O mantıyı yiyemediğim için sinir krizi geçirdim.” diye konuşmuştu.

Gerçek adı Neslihan Damla Akdemir olan Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya’da dünyaya gelmiştir. Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde lisans eğitimini sürdürmektedir.

Danla Bilic’in Eski ve Yeni Sevgilisi Kanka Çıktı!

Dünyaca ünlü sosyal medya platformu YouTube’da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile tanınmış olsa da ilk olarak Twitter’da dikkatleri üzerine çekti. Bir dönem Twitter hesabı üzerinden yerli ve yabancı futbolcular ile iletişime geçen ve kendisini trans birey olarak tanıtan Danla Bilic, bir çok sosyal medya kullanıcısını ise trolleyerek ilginç tepkiler almıştır.

Paylaşmış olduğu videolara verdiği isimlerle dikkatleri üzerine toplayan Danla Bilic, kendi makyaj markasını oluşturmuştur. Şimdilerde gezi vlogları ile adından sıkça söz ettiriyor.

Sıkı bir Galatasaray taraftarı olan Danla Bilic, 1.65 metre boyunda, 61 kilo ve Terazi burcudur.

Danla Bilic’in Eski ve Yeni Sevgilisi Kanka Çıktı!Danla Bilic’in Eski ve Yeni Sevgilisi Kanka Çıktı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.