Danla Bilic, Survivor yarışmacısı Cemal Can’a Yasin için mesaj yolladı?

Survivor iletişim ödülünde Danla Bilic'in Cemal Can'a ne mesaj gönderdiği yayınlandı. Yayınlanan mesajlaşmada Yasin hakkında Danla Bilic'in Cemal Can'a söyledikleri en çok arananlar arasına girdi. Böyle olunca Danla Bilic, Cemal Can Canseven ve Yasin hakkında konuşulanlar izleyiciler tarafından dikkatle takip edildi.

TV 8’de ekrana gelen Survivor yarışmasında daha önceki iletişim oyununu Gönüllüler Takımı kazandı. Bu oyunun ardından Gönüllüler Takımı yarışmacıları arkadaşları ile mesajlaştılar. Survivor’ın sevilen yarışmacısı Cemal Can Canseven, sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile mesajlaştı. Duygusal ve kahkaha dolu konuşmanın detayları:

Survivor yarışmasında Danla Bilic ile Cemal Can’ı iletişim ödülünde mesajlaşması büyük ilgi çekti. Dikkatli izleyicilerin mesajlaşmalardaki Danla Bilic Cemal Can’a ne mesaj gönderdi detayları görmeleri gözlerden kaçmadı. İletişm ödülünde Yasin için Danla Bilic’in sözleri görünür kılındı. Yarışmadan önce iyi arkadaş olan Danla Bilic ve Cemal Can arasındaki arkadaşlık bir kez daha gözler önüne serildi.

Danla Bilic, Survivor yarışmacısı Cemal Can’a Yasin için mesaj yolladı?

CEMAL CAN CANSEVEN VE DANLA BİLİC ARASINDAKİ MESAJLAŞMA YASİN İLE İLGİLİYDİ

Cemal Can Canseven ile Danla Bilic Survivor Yasin ile birlikte aralarındaki samimiyet nedeniyle iletişim ödülünde yapılan paylaşımlar işaret edildi. İlk mesajda ağlamaya başlayan Cemal Can’a Danla Bilic motive edici cümleler söyledi. Danla Bilic’in, Cemal Can için sütlaç yapmayı öğrendiğini söylemesi ile gülümseten anlar ortaya çıktı.

DANLA BİLİC’TEN CEMAL CAN’A YASİN UYARISI!

İletişim ödülünü kazanan gönüllülerden Cemal Can, arkadaşı Danla Bilic’ten gelen mesajı okudu. Mesajda Danla’nın Cemal Can’a yaptığı Yasin hakkındaki uyarılar dikkat çekti. Danla Bilic, Yasin’in ‘İnstagram’dan geçen sene bana şişman diye mesaj atmış’ açıklamaları geceye damgasını vurdu. İşte o mesajın tamamı…

DANLA BİLİC: “Yasin bana İnstagram’dan geçen sene şişman diye mesaj atmış. Bunu eline koluna ağaca artık nereyi bulursan yaz ve unutma. İkincisi arabayı kazanamayacağını bildiği için seninle anlaşma yaptı. Bir daha sakın kabul etme bu da ikincisi. Şimdi miyavlayabiliriz…”

DANLA BİLİC KİMDİR?

Gerçek adı Neslihan Damla Akdemir olan Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde dünyaya geldi. Aslen Kütahyalı olan Danla Bilic, Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü kazandı. İlk olarak Twitter paylaşımlarıyla ismini duyuran Danla Bilic, YouTube’da yayınladığı makyaj videolarındaki üslubuyla sık sık adından söz ettirdi. Kendi makyaj markasını kuran Danla Bilic, bir videosunda okulu bıraktığını açıkladı.

SURVİVOR YASİN KİMDİR?

21 Kasım 1988’de Diyarbakır’da doğan ve 3 kardeşi olan Yasin Obuz, çocukluğundan bu yana spor yapıyor. 

İlk spor lisansı 1998’de çıkan Obuz, amatör ve profesyonel olarak futbol oynadı. Bunların yanı sıra,çocukluğunda 2 yıl jimnastik yaptı, voleybol ve basketbol da oynadı. Ankara Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde okuyan Obuz, üniversite yıllarında ise spor olarak fitness yaptı.

Üniversitede mutfağa merak saldığı için yemek yapmayı öğrenmeye başladı. Yemek yaparken mutlu olduğunu fark eden Yasin, bir dönem Rusya St. Petersburg’da yaşadı ve yaklaşık olarak 20 ülke gezdi. Gittiği ülkelerin mutfak kültürlerini, eğlence tarzlarını, yaşayış biçimlerini gözlemledi. Şimdi kendisine ait küçük bir işletmesi var.

Geçen sezon Masterchef yarışmasına katılan Yasin bu şekilde Survivor’a seçildi.

SURVIVOR CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR?

Cemal Can Canseven, 25 Mayıs 1995 İzmir’de doğdu. Annesi Rizeli, babası Selanik göçmeni olan Cemal Can Canseven, İstanbul’da bulunan Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünde okumaktadır. 2013 yılında Üniversite okumaya başlamıştır.

Liseye kadar olan eğitimini İzmir’de tamamlayan Cemal Can, Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başlayınca bu vesileyle İstanbul’a yerleşti ve arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy’de DJ’lik eğitimi almaya başladı.

Canseven, beraber videolar çektiği Damla Biliç’i üniversite yıllarından tanıyor. Şimdilerde dj’lik yapan Canseven, Survivor yarışmasından önce hiçbir TV programında görülmedi.

Dj olarak Holifest 2019 da İzmir’de sahneye çıkan Cemal Can CanSeven çok sevilen ve takip edilen bir DJ’dir. Aynı zamanda hayatından hiç sporu çıkarmayan Cemal Can CanSeven  çok iyi bir koşucu ve yüzücüdür.

Cemal Can Canseven, şu anda Instagram’da 1.2 milyon takipçisi bulunuyor.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

3 Yorum

  1. CEMAL CAN,SENİ AİLECEK İZLİYORUZ VE İNSTAGRAMDA TAKİP EDİYORUZ TÜRKİYEYE GELDİĞİNDE ADINI BİLEN YAZSIN ŞARKISINI TEKRAR SÖYLER MİSİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı