Danla Biliç, sapık gibi kapısına dayanan takipçilerinden bıktı!

Meşhur Instagram fenomeni Danla Biliç’in bazı hayranlarıyla başı dertte! Danla Biliç'in adresini bulup, yaşadığı evin güvenlik görevlilerine kendisini kurye gibi tanıtıp kapısına kadar gelen kişilere meşhur fenomen Instagram’dan isyan etti.
Takip et
Danla Biliç, sapık gibi kapısına dayanan takipçilerinden bıktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

YouTube’da çektiği makyaj videolarıyla sosyal medyada bir anda yıldızı parlayan ve ciddi bir takipçi kitlesine ulaşan sosyal medya fenomeni Danla Biliç, son paylaşımıyla yaşadığı bir olayı anlattı ve çok rahatsız olduğunu ifade ederek isyan etti. Biliç, nir kişinin ev adresin ibulup, güvenliklere kendisini kargı kuryesi olarak tanıttığını ve kapısına kadar geldiğini, daha önce de şahsi telefon numarası ve arkadaşlarının iletişim bilgisi elde edilerek kendisine ulaşmaya çalışanlar olduğunu anlattı ve artık daha çok buna dayanamayacağını ifade etti.

Danla Bilic kendisine yapılan bu hareketle isyan etti ve bunu da sosyal medya hesabından uyarı mahiyetinde paylaştı.

Danla Biliç, sapık gibi kapısına dayanan takipçilerinden bıktı!

“Aylardır sapık gibi mesaj atıp, arkadaşlarımın özel numaralarını bulup aradınız ses çıkarmadım ama…”

Biliç Instagram’dan şu ifadeleri paylaştı:

“Evimin adresini bulup, güvenliğe kurye, kargo taklidi yapıp bir daha evimin kapısına gelen olursa artık kibar davranmam. Aylardır sapık gibi mesaj atıp, arkadaşlarımın özel numaralarını bulup aradınız ses çıkarmadım ama bu artık son radde. Bir daha ne beni ne bir arkadaşımı en ufak mesajla bile rahatsız ederseniz gerçekten olay çıkarırım.”

Danla Biliç’e sosyal medyada pek çok magazin hesabı ve ünlüden destek yağdı.

Danla Biliç, sapık gibi kapısına dayanan takipçilerinden bıktı!

Sosyal medyadan destek var!

Sosyal medyanın etkisiyle her takip ettiği kişiye kolaylıkla ulaşabileceğini zanneden bazı kişilerin sınır tanımazlığı konusunda görüşlerini beyan ederek Danla Biliç’e destek veren bazı Instagram fenomenleri, bu ‘ulaşma çabasının’ gitgide tehlikeli bir hal almaya başladığının altını çizdi.

Danla Biliç kimdir?

Danla Bilic, 1994 doğumludur. Youtube’da paylaştığı makyaj videolarında yaptığı sert eleştirileriyle fenomen olmuştur.

Gerçek isimi Neslihan Damla Akdemir olan Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya’da dünyaya gelmiştir.

Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde lisans eğitimini sürdürmektedir.

Dünyaca meşhur sosyal medya platformu YouTube’da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile tanınmış olsa da ilk olarak Twitter’da dikkatleri üstüne çekti.

Bir dönem Twitter hesabı üstünden yerli ve yabancı futbolcular ile iletişime geçen ve kendisini trans birey olarak tanıtan Danla Bilic, bir çok sosyal medya kullanıcısını ise trolleyerek enteresan tepkiler almıştır.

Paylaşmış olduğu videolara verdiği adlarla dikkatleri üstüne toplayan Danla Bilic, kendi makyaj markasını yaratmıştır. Şimdilerde gezi vlogları ile isminden sıkça söz ettiriyor.

Sıkı bir Galatasaray taraftarı olan Danla Bilic, 1.65 metre boyunda, 61 kilo ve Terazi burcudur.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.