Danla Bilic, Instagram’ı Salladı

Instagram fenomeni Danla Bilic, tatil yaptığı New York’ta, Gigi Hadid ile bir araya geldi. Bilic, o anları sosyal medya hesabından paylaşırken fotoğrafın altına, ”Anne, kızın aşık oldu, ağzını kapatamıyor” yazdı. Bilic’in fotoğrafı kısa sürede büyük beğeni topladı.

Instagram fenomeni Danla Bilic, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla konuşulmaya devam ediyor. Bilic, son paylaşımında dünyaca ünlü top model, Gigi Hadid ile fotoğrafını paylaştı. Bir süredir New York’ta tatil yapan Bilic, daha önce yaptığı bir paylaşımla da olay olmuştu.

”ANNE, KIZIN AŞIK OLDU”

Gigi Hadid ile fotoğrafını paylaşan genç fenomen, paylaşımın altına ”Anne, kızın aşık oldu, ağzımı kapatamıyorum” yazdı. Kısa sürede milyonu bulan beğeni sayısına ulaşan fotoğraf sosyal medyada günün en çok konuşulan haberlerinden oldu.

Danla Bilic, Instagram’ı Salladı

Daha önce bir restorantta dünyaca ünlü bir diğer model Kendall Jenner tarafından güvenliğe şikayet edildiğini söyleyen Bilic, paylaştığı bir fotoğrafta da genç bir Amerikalı kızın fazla kilolarıyla dalga geçti.

Danla Bilic, Instagram’ı Salladı

Fotoğrafın altına, “Cardi B’nin kuzeni arkamızda” arkamda yazan Bilic, genç kızın kilolarıyla dalga geçince büyük tepki topladı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı