Danla Bilic altı ay önce sevgili olduğu Poyraz Teoman’dan ayrıldı

Danla Bilic, ortalama altı ay önce aşk yaşamaya başladığı Poyraz Teoman ile olan bütün fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından sildi. Danla Bilic’in bu hamlesi çiftin ayrıldığına yorumlandı.
Takip et
Danla Bilic altı ay önce sevgili olduğu Poyraz Teoman’dan ayrıldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

26 yaşındaki Damla Bilic, ortalama altı ay önce Poyraz Teoman ile ilişki yaşamaya başlamıştı. Mutluluklarını sık sık sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla gözler önüne seren çift ile alakalı beklenmedik bir gelişme meydana geldi.

DANLA BİLİC VE POYRAZ TEOMAN AYRILDI MI?

26 yaşındaki Bilic, sevgilisi ile beraber yer aldıkları fotoğrafları Instagram hesabından sildi. Teoman’ı sosyal medyadan takipten de çıkan Danla Bilic’in bu hamlesi, “Ayrıldılar mı?” sorusunu akıllara getirdi. Taraflar, henüz konuyla alakalı açıklama yapmadı.

Danla Bilic altı ay önce sevgili olduğu Poyraz Teoman’dan ayrıldı

Bilic, daha önce, “Evlilik için çok diri ve gencim.” biçiminde konuşmuştu.

Ankara’da yaşayan Poyraz Teoman, TED Ankara Koleji’nde lise eğitimini tamamladı. Sonrasında Bilkent Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu.

“ÇOK PARA KAZANMIYORUM”

Öte yandan Danla Bilic, geçtiğimiz haftalarda katıldığı programda bilinmeyenlerini anlatmıştı. “Hiçbir zaman arkadaş çevreme oldukça fazla YouTuber ya da blogger almamaya çalıştım.” diyen Bilic, sanıldığı kadar para kazanmadığını dile getirmişti.

Danla Bilic, “Ben ‘Yatarak para kazanıyorsunuz’ sözünü hiç anlamıyorum. E öyleyse buyur, sen de yap. Niye duruyorsun? Öte Yandan öyle sanıldığı kadar çok para da kazanmıyoruz.” demişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.