Damla Ersubaşı’dan takipçisine sert tepki!

‘Sihirli Annem’ dizisinde canlandırdığı ‘Tuğçe’ karakteriyle tanınan Damla Ersubaşı, 2016 yılında işletmeci Mustafa Can Keser ile evlendi. Damla Ersubaşı, eşiyle paylaştığı fotoğrafın altına yazılan ‘ihanet’ yorumuna ağır cevap verdi.

Bir dönem ihanet haberleriyle gündeme gelen Damla Ersubaşı, iddialardan kısa süre sonra eşiyle barıştı. Sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yer alan Ersubaşı, eşiyle pozunu takipçileriyle paylaştı.

‘Sihirli Annem’ dizisinde canlandırdığı ‘Tuğçe’ karakteriyle tanınan Damla Ersubaşı, 2016 yılında işletmeci Mustafa Can Keser ile evlendi. Çiftin ilk kızları Zehra 2017’de, ikinci kızları Zeynep Nisa ise iki ay önce dünyaya geldi.

Damla Ersubaşı’dan takipçisine sert tepki!

“ALDATILDIĞIN HALDE…”
Bir takipçisi, Damla Ersubaşı’nın paylaşımına “Aldatıldığın halde kabul etmek herkese yanaşır bir huy değil. Bile bile lades seviyorsan tebrikler sana” yorumunu yaptı.

Ersubaşı, ‘aldatma’ göndermesi yapan takipçisine, “İnşallah bir gün içini güzelleştirirsin. Yüzünde bir işe yaramamış çünkü” şeklinde sert bir yanıt verdi.

Damla Ersubaşı’dan takipçisine sert tepki!

Mustafa Can Keser, geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma düştüğü notla dikkatleri üzerine çekmişti

SEVDİĞİM İKİNCİ KADINSIN SEN”
Eşi ile evlilik yıl dönümünde birlikte çekilen karelerini yayınlayan oyuncu, Ceyhun Yılmaz’a ait ‘Sevdiğim İkinci Kadınsın Sen’ şiirini not olarak düşmüştü.

Damla Ersubaşı’dan takipçisine sert tepki!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı