Damat, Kayınpederinin Dudağını Isırarak Parçaladı

İstanbul Pendik’te eşi babasının evine giden damat, kayınpederi ile engelli kayınbiraderinin içinde olduğu aracın önünü keserek kendi ailesinden birkaç kişiyle araca saldırdı. Beyzbol sopalarıyla arabaya ve kayınpederiyle, kayınbiraderine vuran damat, kayınpederinin dudağını ısırarak parçaladı.

İHA’nın haberine göre, İstanbul Pendik’te eşi babasının evine dönen bir adam, kayınpederi ile kayınbiraderinin içinde olduğu aracı uzun takipten sonra durduran damat ve aile üyeleri, arabadan inerek ellerindeki beyzbol sopalarıyla araca ve içindekilere vurmaya başladı. Kayınpederi ve engelli kaynbiraderine vuran damat ile aile üyeleri, araca da saldırdı.

KAYINPEDERİNİN DUDAĞINI ISIRARAK KOPARDI

Öfkeli damat hızını alamayıp kayınpederinin dudağını ısırarak parçaladı.  Kamera kayıtlarına takılan görüntülerde, ellerindeki beyzbol sopalarıyla aracın önünü kesen ve araca saldıran kişilerin engelli olan, damadın kayınbiraderine bile hiç acımadan vurdukları görülüyor.

Olaya çevredeki esnaflar ve vatandaşların müdahale etmesi sonucu ancak durdurulabilen damat ve aile üyeleri hakkında polis ekiplerinin inceleme başlattığı öğrenildi. Saldırı sırasında yaralanan kayınpeder ve kayınbiraderin ise hastanede tedavilerine devam edildiği öğrenildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı