Damadın Cebinden Para Çalan Hırsız Düğünde Oynadı

Antalya’da bir düğünde takı takıyormuş gibi yapan yapan bir kişi damadın cebinden para çaldı. Hırsız daha sonra müzik eşliğinde oynadı.

Geride bıraktığımız cumartesi günü Antalya’da bir düğünde meydana gelen hırsızlık olayı “bu kadar da olmaz” dedirten türdendi. Begümhan ve Hüseyin Uğur Gümüş çiftinin düğün töreninde kendisine davetli süsü veren bir şahıs, damada para takıyormuş gibi yapıp cebindeki parayı çaldı. Parayı alan şahıs, sonrasında çalan müzik eşliğinde oynadı.

DAVETLİLER TAKI TAKMAYA BAŞLADI

Hırsızlık olayı, cumartesi akşamı Kepez ilçesi Varsak Mahallesi’nde yapılan Begümhan ve Hüseyin Uğur Gümüş’ün düğün töreninde oldu. Damat Hüseyin Uğur Gümüş arkadaşları ile müzik eşliğinde oynadığı esnada davetliler, ceketine ve cebine para koymaya başladı.

DAMADIN CEBİNDEN PARA ÇALDI

Bu esnada Gümüş’ün yanına giden kimliği tespit edilemeyen kişi, cebine para bırakıyormuş gibi yaparak, damadın cebindeki parayı el çabukluğuyla aldı. Parayı alan şahıs, sonrasında çalan müzik eşliğinde oynamayı sürdürdü. Hırsızlık anı saniye saniye kameralar tarafından kaydedildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı