adplus-dvertising

CZN Burak öldü mü? CZN ne demek?

27 Nisan 2021, 09:56 tarihinde eklendi
Instagram üzerinden büyük bir takipçi kitlesine sahip olan genç ismin özel hayatı da merak konusu. Sosyal medyada CZN Burak ismi ile bilinen Burak Özdemir yaptığı sosyal medya paylaşımları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Hatta hakkında çıkan öldü iddiaları ise CZN Burak öldü mü sorusuyla araştırılıyor. Peki, CZN Burak öldü mü?
Takip et
CZN Burak öldü mü? CZN ne demek?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Sosyal medyada yaptığı yemek videoları ile adından sıkça söz ettiren CZN Burak sık sık yaptığı yardımları, maddi durumu kötü olan ailelere uzattığı yardım eli ile de biliniyor. Son olarak koronavirüs aşısı olan CZN Burak öldüğü iddialarıyla gündemdeki yerini aldı. Peki, CZN Burak öldü mü? İşte, CZN Burak öldü mü sorusunun detaylı yanıtı…

CZN Burak kimdir, kaç yaşında?

CZN Burak ya da gerçek adıyla Burak Özdemir 1995 yılında İstanbul’da doğdu. Türk şef ve lokantacı, internet fenomeni. Hatay Medeniyetler Sofrası adlı lokanta zincirinin sahibidir. Arap ve Anadolu Mutfağına ait yemekleri kameraya karşı gülümseyerek yaptığı yemek şovlarını sosyal medya platformlarında yayımlayarak “Smiley bae” adıyla tanınmış ve bir internet ünlüsü olmuştur. İstanbul’da doğdu. Aslen Hatay Yayladağı Yoncakaya köyündendir.

Tekstil firması sahibi olan babasının desteğini alarak 2011’de Aksaray’da Hatay Medeniyetler Lokantası adlı bir kebapçı açtı. Birkaç yıl içinde farklı şubeler açarak bir lokanta zinciri kurdular. Burak Özdemir, sosyal medyadan paylaştığı yemek videoları ile ünlendi. Instagram hesabı yüksek takipçi sayılarına ulaştı. Videolarında kameradan gözlerini ayırmadan yemek yapması ile tanınır.

CZN Burak öldü mü?

Sosyal medyada her çıkan habere itibar edilmemeli.

Dönem dönem ünlü isimlerin öldü haberleri çıkıyor. Neden böyle şeyler yapıldığı anlaşılmasa da halk arasında böyle dedikodular yayılıyor.

CZN Burak öldü iddialarının bir aslı yoktur.

CZN NE DEMEK?

Burak Özdemir’in dedesi kebapçılık mesleğiyle uğraşmasına rağmen Czn Burak’ın babası tekstil sektöründe faaliyet göstermiştir. Burada bir dönem çalışmaya başlayan Burak Özdemir, tekstil firmasında çalışırken buraya gelen yabancı müşteriler adını telaffuz etmekte zorlanınca o da babasının sahibi olduğu firmasının adı olan Cinzaro’nun kısaltması olan CZN’yi kullanmayı tercih etti. O dönemlerde sosyal medya hesabının başına eklediği bu lakap bugünlerde bir çok insan tarafından Burak Özdemir isminden daha fazla bilinir oldu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
ali
29 Nisan 2021, 10:57 tarihinde yazildi

O zaman CZN olsaymış CiNZaro. habere bak çay demle.

  • Cevapla
  • 0