adplus-dvertising

CZN Burak hasta mı, ne ameliyatı oldu? CZN Burak’a ne oldu?

Türk şef, lokantacı ve internet fenomeni CZN Burak, sosyal medya hesabından hastaneden çekilen bir kareyi paylaşan ünlü ismin gönderisine binlerce yorum yapıldı. CZN Burak ne ameliyatı oldu? CZN Burak hastalığı ne? CZN Burak’a ne oldu? sorularına yanıt aradı.
Takip et
CZN Burak hasta mı, ne ameliyatı oldu? CZN Burak’a ne oldu?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sosyal medyada CZN Burak adıyla tanınan ünlü şef ve lokantacı Burak Özdemir’in son paylaşım sevenlerini şaşırttı. Hastaneden paylaşım yapan CZN Burak’ın sağlık durumu merak ediliyor. Peki, CZN Burak hastalığı nedir? CZN Burak’a ne oldu, hasta mı? İşte haberin detayı

CZN BURAK HASTA MI?

CZN Burak resmi TikTok hesabı @cznburak’ta paylaştığı video ile sevenlerini merakta bıraktı. CZN Burak’ın hastalığı ne, CZN Burak’a ne oldu soruları sosyal medyada gündem oldu. İşte CZN Burak’ın o videosundan görüntüler:

CZN Burak hasta mı, ne ameliyatı oldu? CZN Burak’a ne oldu?

CZN Burak hasta mı, ne ameliyatı oldu? CZN Burak’a ne oldu?

CZN Burak’ın hastalığının ne olduğu ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı ve net bir bilgi yok. Ancak sosyal medyada başarılı şefin kilo problemi olduğu ve kötü hastalığa yakalandığına dair iddialar yer alıyor. CZN Burak’ın hastalığı ile ilgili ve neden ameliyat olduğu ile ilgili bir kesin bir açıklama bulunmamaktadır.

MİNİK BİR KONTROL SADECE”

Hastane yatağında çekilen bir karesini yayınlayan Özdemir, fotoğrafına “Minik bir kontrol sadece, sevgi en güzel bağdır” notunu düştü.

Özdemir, Tiktok hesabından ise hastanede olduğu anların videosunu paylaştı.

CZN Burak daha önce de hastaneye kaldırılmıştı. Hastalığının tekrarlamaması için kontrollerini aksatmayan CZN Burak net bir açıklama yapmadı…

CZN Burak hasta mı, ne ameliyatı oldu? CZN Burak’a ne oldu?

Aynı zamanda sosyal medya fenomeni olan CZN Burak, sonrasında ise hakkında çıkan ‘öldü’ şeklindeki haberle gündeme gelmişti. Burak Özdemir, Instagram hesabından “Sanırım bazı arkadaşlar şaka yapmak istemişler ama çok mesaj geldi. Arkadaşlar ölmedim, yaşıyorum çok şükür” açıklamasını yapmıştı.

CZN Burak hasta mı, ne ameliyatı oldu? CZN Burak’a ne oldu?

CZN BURAK KİMDİR?

CZN Burak ya da gerçek adıyla Burak Özdemir 24 Mart 1994, İstanbul doğumlu Türk şef, lokantacı ve internet fenomenidir.

İstanbul’da doğdu. Aslen Hatay Yayladağı Yoncakaya köyündendir.

Hatay Medeniyetler Sofrası adlı lokanta zincirinin sahibidir. Arap ve Anadolu Mutfağına ait yemekleri kameraya karşı gülümseyerek yaptığı yemek şovlarını sosyal medya platformlarında yayımlayarak “Smiley bae” adıyla tanınmış ve bir internet ünlüsü olmuştur.

Tekstil firması sahibi olan babasının desteğini alarak 2009’da Aksaray’da Hatay Medeniyetler Lokantası adlı bir kebapçı açtı. Birkaç yıl içinde farklı şubeler açarak bir lokanta zinciri kurdular. Burak Özdemir, sosyal medyadan paylaştığı yemek videoları ile ünlendi. Instagram hesabı yüksek takipçi sayılarına ulaştı. Videolarında kameradan gözlerini ayırmadan yemek yapması ile tanınır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.