CZN Burak Ardahan Çıldırlıları Sinirlendirdi

CZN Burak lakaplı Burak Özdemir, Ardahan'ı ve kentle özdeşleşen Çıldır Gölü'nü ziyaret etti. Fakat yaptığı paylaşım Çıldırlıların hiç hoşuna gitmedi. CZN Burak etiketlerde Mısır, Moskova, Katar eklemesine rağmen Ardahan veya Çıldır Gölü'nü eklemedi.
Takip et
CZN Burak Ardahan Çıldırlıları Sinirlendirdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yapmış olduğu şovlarla sosyal medyada ünü Türkiye sınırlarını aşan CZN Burak, son olarak Ardahan Çıldır İlçesine bağlı Aşıkşenlik Köyü Muhtarı Dural Karahan’ın daveti üzerine Ardahan’a gitti. CZN Burak’ı ilk başta yoğun ilgiyle karşıladılar.

View this post on Instagram

A post shared by Burak Özdemir (@cznburak)

Türk mutfağını dünyaya tanıtan, yardım severliği ile tanınan ünlü sosyal medya fenomeni CZN Burak, Çıldır Gölü’ne hayran kaldı. Birbirinden ilginç şovları ile adından söz ettiren ve sosyal medyada 21 milyondan fazla takipçisi olan Şef CZN Burak; sosyal medya hesabından paylaşım yapmayı da ihmal etmedi.

Ardahanlılar, Burak’ın paylaşımının altına özellikle Doha, Moskova, Katar, Dubai etiketi koymasına ama bir tek Çıldır’dan bahsetmemesine yorum yazarak sitemlerini iletti

Paylaşımında Ardahan ve Çıldır Gölü ile ilgili etiket koymaktan imtina eden CZN Burak, ziyaretiyle ilgili bölgedeki yerel gazetecilere yaptığı değerlendirmede Ardahan’ın Türkiye’nin incisi olduğunu ve bu güzelliklerin Türkiye’ye ile birlikte dünyaya daha çok tanıtılmasının gerektiğini ifade etti.

CZN Burak, Aşıkşenlik Türbesini ziyaret ederek dua etti. Daha sonra Çıldır Gölü üzerinde balık tuttu ve pişirdi. Aşıkşenlik Mahallesine de park yapacağını belirtti. Ardahan’ın tarihi ve sınır kapılarıyla ilgili kendisine bilgi aktardık.”

Öte yandan Burak Özdemir, son olarak Dubai’de gökyüzünde senze meyve  kesmesiyle adından söz ettirmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.