Cüneyt Özdemir’den Edis Belgeseli’ne tepki: Tarkan sen neyi bekliyorsun?

Gazeteci Cüneyt Özdemir, geçtiğimiz günlerde Netflix’te yayınlanmaya başlayan şarkıcı Edis Görgülü’nün hayatını anlatan ‘Starlight’ belgeselini eleştirdi.
Takip et
Cüneyt Özdemir’den Edis Belgeseli’ne tepki: Tarkan sen neyi bekliyorsun?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dijital yayın platformu Netflix’te pop şarkıcısı Edis Görgülü’nün hayatını anlatan ‘Starlight’ belgeseli yayınlanmaya başladı. Gazeteci Cüneyt Özdemir, bu belgesele ilişkin “Tarkan sen neyi bekliyorsun?” diyerek tepki gösterdi.

“BUNU YAYINLATMAK İÇİN EDİS PARA MI VERMİŞ”

Twitter’dan paylaşım yapan Özdemir şu ifadeleri kullandı:

“Netflix’te Edis (pr bombardımanı-tanıtım-pohpohlama) belgeselini seyrediyorum. Belki benim hatam ama ben Edis’in, Tarkan’ı bile ün olarak bin kat geçmiş olduğunu fark edememişim. Aklıma bir şey takıldı. Bunu yayınlatmak için Netflix mi Edis’e para vermiş, Edis mi Netflix’e?

“BU BİR BELGESEL DEĞİL”

Özdemir eleştirisine “Eğer Edis kendini Türkiye’nin starı olarak tanıtan böyle bir belgesel yaptırıyorsa Sevgili Tarkan, neyi bekler onu bakın hiç anlamış değilim. Şimdi fark ediyorum ki Edis belgeselini 140Journos yapmış. Hakkını verelim son zamanların Türkiye’deki en iyi ve başarılı tanıtım reklam ajansına dönüştüler! Haklarını verelim bu işi de çok iyi beceriyorlar. Ama izninizle bunlara da artık ‘belgesel’ demeyelim. Değil çünkü!” diyerek devam etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.