adplus-dvertising

Cüneyt Çakır’dan teşekkür mesajı

5 Ağustos 2022, 23:59 tarihinde eklendi
Hakemlik kariyerini noktalayan ve TFF tarafından genç hakemleri eğitmesi maksadıyla hakem eğitmeni olarak görevlendirilen Cüneyt Çakır, bir teşekkür mesajı yayınladı.
Takip et
Cüneyt Çakır’dan teşekkür mesajı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cüneyt Çakır’ın mesajı şu şekilde:

“28 sene önce büyük hayallerle başladığım hakemlik serüvenimi, hayallerime kavuşmuş olmanın verdiği gururla noktalıyorum. Dile kolay, bu 28 senenin her anı çok kıymetliydi. İlk çıktığım amatör müsabakadan son çıktığım en üst düzey müsabakaya kadar tamamına aynı ciddiyetle yaklaştım. Çok çalıştım, çok emek verdim.
Türk Futbol Hakemliği’nin çıtasının yükselmesine vesile olabildiysem ne mutlu bana.

Uluslararası üst düzey müsabakalarda yaptığım görevlerde Türk Milletinin, 80 milyon insanımızın duaları hep yanımdaydı. Bu bana büyük bir güç verdi. Gurur verdi. Öbür en büyük gücüm ise beni izleyen, örnek alan Türk Gençliği’ne, Türk Hakemliği’ne doğru rol model olabilmekti. Bu sorumluluğu her zaman hissettim.
Gösterilen teveccühe, sevgi mesajlarına minnettarım. Türk Hakemliği sayesinde Cüneyt Çakır oldum. Bu bilinçle bugün edindiğim tecrübeyi genç Türk Hakemleriyle paylaşmak için bu yönde bir karar aldım. Onları seyretmek, onların gelişimine katkıda bulunmak istiyorum. Üstümde emeği olan onlarca, binlerce insan var. Tamamına teşekkür ediyorum.

Beni bugünlere getiren kıymetli hocalarıma, beraber görev yaptığım hakem arkadaşlarıma, federasyonumuza, hakem yöneticilerimize, medyada destekleyen bütün dostlara, uluslararası federasyonların yetkilileri ve hakem yöneticilerine, her an yanımda olan Sevgili Aileme, dualarıyla her zaman destekleyen Türk Halkına teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da Türk Hakemliğine hak ettiği katkıyı yapmak için çalışacağım. Arkamda hoş bir seda bırakabildiysem ne mutlu bana. Kalın sağlıcakla…”

Cüneyt Çakır’ın uluslararası kariyeri

385 Süper Lig maçı (Süper Lig tarihinin en fazla maç yöneten hakemi)
204 Uluslararası maç
29 Derbi maçı
54 Şampiyonlar Ligi grup maçı (Şampiyonlar Ligi tarihinin en fazla maç yöneten 3. hakemi)
1 Şampiyonlar Ligi Finali ve 6 Şampiyonlar Ligi Yarı Finali ile Urs Maier’den sonraki en kariyerli Şampiyonlar Ligi hakemi
59 milli maç

Finaller (2)

1 Şampiyonlar Ligi Finali
1 Kıtalararası Kulüpler Finali
Yarı finaller (13)
2 Dünya Kupası
1 Avrupa Şampiyonası
6 Şampiyonlar Ligi
2 Avrupa Ligi
1 Under 21
1 Under 20

Turnuvalar (12)
2 Dünya Kupası
3 Avrupa Şampiyonası
1 Olimpiyat Oyunları
1 Kıtalararası Kulüpler Şampiyonası
1 U21 Avrupa Şampiyonası
3 U20 Dünya Kupası
1 U19 Avrupa Şampiyonası

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.