Cüneyt Arkın Trump’a Tepki Gösterdi! “Ey Amerika”

Türkiye’nin operasyonunu açıklaması sonrası, Beyaz Saray’dan da açıklama geldi operasyon doğrulandı. Bu gelişmelerden sonra açıklamalar birbirini takip etti.

Trump, ABD’de aldığı eleştiriler sonrası bir açıklamada bulundu. Tump, açıklamasında Türkiye’yi tehdit ederek, “Çizilen çerçeveyi aştığını düşünürsem, Türkiye’nin ekonomisini yerle bir ederim. Daha önce bunu yaptım!” ifadelerine yer verdi.

Trump’ın bu ifadelerine tepkiler yağarken, bir tepki de Cüneyt Arkın’dan geldi. Cüneyt Arkın yayınladığı bir videoda, Amerika’ya seslenerek, “Ey Amerika, senin patronun olduğun o devletleri denize döktük, sen bunun ayıbı ile yaşıyorsun.” ifadesini kullandı ve Amerika’nın, birçok ülkenin servetlerini alçakça ele geçirdiğini belirtti. Amerika’nın, halkları inim inim inleterek köleleştirdiğini söyleyen Arkın, Amerika’nın demokrasi düşmanı olduğunu vurguladı.

“DİŞ GEÇİREMEZSİN”

Videoda en çok dikkat çeken yerlerden biri ise, Arkın’ın bağımsızlık ile ilgili söylediği sözleri oldu. Cüneyt Arkın, Türk halkının karakterinde bağımsızlık olduğu vurgusunu yaparak, “Diş geçiremezsin.” diyerek ABD’ye seslendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı