adplus-dvertising

Cüneyt Arkın, Anne ve babasının fotoğraflarını paylaştı!

Yeşilçam’ın ünlü ismi Cüneyt Arkın anne ve babasını andı. Son olarak ‘Kuruluş Osman’ dizisinde ekranlara çıkan Arkın, sosyal medya üzerinden annesi ve babasıyla çekilen görüntülerini paylaşarak onlara minnet ve şükranlarını dile getirdi.
Takip et
Cüneyt Arkın, Anne ve babasının fotoğraflarını paylaştı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

‘Kara Murat’ filmleriyle nam salan Yeşilçam’ın ve Türk sinemasının yaşayan efsanesi Cüneyt Arkın, sosyal medya paylaşımları sayesinde sevenleriyle iletişim kuruyor.

Cüneyt Arkın, Anne ve babasının fotoğraflarını paylaştı!

Paylaşımlarıyla isminden söz ettiren Arkın, bu kez anne-babasıyla çekilen çocukluk ve gençlik fotoğraflarını paylaşarak, geçmiş senelere ait anısını paylaştı. Okuyanları duygulandıran paylaşıma, çok sayıda yorum geldi.

Cüneyt Arkın, Anne ve babasının fotoğraflarını paylaştı!

“BABAM GİBİ İNSANLARIN KENDİLERİ TABİAT OLMUŞTU”

Meşhur isim, paylaşımında; “Size gene çocukluğumdan bir hatıra anlatacağım.. O akşam, tarifsiz kederli bir gündü.. Uçsuz bucak sız bir sonsuzluk hissi kapladı her yanı. Genç yüreğim bir garip burkulur, yalnızlık hissi yüreğime çökerdi.. Tüm gün kızgın güneş altında kuzuları kaparak, yeni ısınmaya başlayan bozkırda dolaşır, yorgun düşerdim. İşte o zamanlar babam, tarlaların kıyısında oturur, aylarca eliyle büyüttüğü ekinlerini seyrederdi. Yanına giderdim.. Bir süre ikimiz de yalnızlığımızı yaşardık. Neden sonra babam “Ekinler büyüyor oğlum, seslerini duyuyorum” derdi. Akşamın hüzünlü sonsuzluğunda, gözlerindeki uçsuz bucaksız bahtiyarlığı görürdüm.

Cüneyt Arkın, Anne ve babasının fotoğraflarını paylaştı!

Çocuklarını da işte bu büyük merhametiyle, sevgisiyle büyütmüştü. Şuanda aynı sevgiyle ekinlerini büyütüyordu. Kuzularını da öyle büyütürdü. Kurak toprağa minicik bir fide bile ekse, ona da tıpkı yüreğini verir gibi, su verirdi. Küçük oğlunu büyütürken, onun korunmaya muhtaç başım, nasıl Anadolu kokan kocaman merhametli göğsünde şefkatle tutuyorsa, genç fideyi de öylesine, tüm varlığıyla sever ve korurdu. Çünkü babam gibi insanların kendileri, tabiat olmuşlardı. Bir çalı dibindeki tarla kuşu, bir kertenkele, ılık ılık esen rüzgar, çatlamış bozkır toprağı, çiseleyen yağmur, gökyüzünün kandilleri yıldızlar, bulutlar ne ifade ediyorlarsa o insanlarda tamamı vardı” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.