adplus-dvertising

Cumhurbaşkanının çağrısı üzerine ette yüzde 25 indirim yaptı

Adana’da bir kasap Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tarım kredi kooperatiflerinde ette yüzde 30’a varan indirim yapılacağını açıklaması üstüne bu çağrıya kulak verip yüzde 25 indirim yaptı.
Takip et
Cumhurbaşkanının çağrısı üzerine ette yüzde 25 indirim yaptı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tarım kredi kooperatif marketlerinde ette yüzde 30’a varan indirim yapılması talimatı vermesi ve daha sonra bu indirimlerin özel kasaplara da yansıyacağını söylemesi üstüne Adanalı bir kasap indirime gitti. Sarıçam ilçesinde Kozan Bulvarında bulunan Zülfikar Koçaklı adlı kasap kırmızı ve beyaz ette yüzde 25’e varan indirime gitti. Bu indirimle beraber kasap dana kıymayı 84 liraya, dana kuşbaşını ise 110 liraya satmaya başladı. İndirimden haberdar olan vatandaşlar kasap dükkanına akın ederek et almak istedi.

Cumhurbaşkanının çağrısı üzerine ette yüzde 25 indirim yaptı

Zülfikar Koçaklı, vatandaşların ucuz et yemesi için Cumhurbaşkanının talimatlarına uyduklarını belirtti. Koçaklı, “Cumhurbaşkanımız vatandaşların ucuz et yemesi için indirime gidilmesini belirtti. Biz de bu talimat doğrultusunda ürünlerimizde yüzde 25 indirime gittik. Bu vaziyetten vatandaş çok memnun kaldı. Her şeyi devletten beklememek gerekir. Biraz da taşın altına bizim elimizi sokmamız gerekir. Vatandaş da bu vaziyetten oldukça memnun satışlar bir hayli fazla. Çok para kazanmıyoruz ama vatandaşın memnun olması bize yetiyor” şeklinde konuştu.

Vatandaşlar ise uzun zamandan sonra eti ucuza alabildiklerini için mutlu olduklarını daha da ucuzlamasını beklediklerini belirtti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.