Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay Yozgat’ta Halka Hitap Etti

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Yozgat'ta halka hitap etti. Oktay, "Topraklarımıza göz diken olursa gereken yanıtı ne pahasına olursa olsun veririz" dedi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, “Topraklarımıza göz diken olursa gereken yanıtı ne pahasına olursa olsun veririz. Tüm dünya karşımıza dikilse de.” şeklinde konuştu.


FUAT OKTAY YOZGAT’A GİTTİ

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, bazı temaslarda bulunmak için geldiği memleketi Yozgat’ın Çekerek ilçesinde çok sayıda kişi tarafından karşılandı.

Oktay, burada yaptığı konuşmada, 31 Mart seçimlerinden bu yana birçok defa Çekerek’te hemşerileriyle hasret gidermek istediğini fakat program yoğunluğu sebebiyle gelemediğini belirtti.

CUMHRUBAŞKANI ERDOĞAN’IN SELAMINI İLETTİ

Hemşerileriyle bugün buluştuğunu, kucaklaştığını, Çekerek’in coşkusu ile kendisini gururlandırdığını ifade eden Oktay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını vatandaşlara iletti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğinde bugün Edirne’de Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı’nın (TANAP) açılışını gerçekleştirdiklerini anımsatan Oktay, şunları belirtti:

“GEREKEN CEVABI VERİRİZ”

“Türkiye için muhteşem bir proje. Türkiye’yi dört bir yandan, içeriden, dışarıdan terör ile sarmaya çalışanlar, ismine ne derseniz deyin, FETÖ, DEAŞ, PKK, YPG… Onları yok etmeye kalktığımızda, hepsi beraber ‘Olmaz’ diyenlerin doğalgazını biz buradan göndermek için çalışıyoruz. Onların evlerini ısıtacak doğalgazı, iş yerlerini çalıştıracak doğalgazı da Azerbaycan’dan İtalya’ya ulaştıran bir proje. Onlar hangi niyetle gelirlerse gelsinler. Bizim derdimiz insan, iyi niyet ve barıştır. Ne pahasına olursa olsun biz bunu sağlarız. Topraklarımıza göz diken olursa da gereken yanıtı ne pahasına olursa olsun veririz. Tüm dünya karşımıza dikilse de.”


Oktay, en son mart ayında Çekerek’e geldiğini ve “gönül belediyeciliği” sloganıyla ilçe için mühim sözler verdiklerini hatırlattı.

“SÖZ VERDİK Mİ YERİNE GETİRİRİZ”

Sadece seçim döneminde vatandaşıyla ilgilenen bir iktidar olmadıklarına dikkati çeken Oktay, “Biz dünya lideri Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ekibiyiz. Söz verdik mi yerine getiren bir liderin ekibiyiz. Çekerek için neler yaptık, hangi projeleri hazırladık bunları konuşacağız, müjdelerimizi vereceğiz.” ifadelerini kullandı.

Oktay, Çekerek halkının birlik, beraberlik ve dayanışma içinde hareket etmesi gerektiğini, bunu başardıkları takdirde ilçede mühim bir kalkınmanın yaşanacağını sözlerine ekledi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı