Cumhurbaşkanı, Sivas’a Hızlı Tren İçin Tarih Verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, katıldığı Sivas Kongresi 100. yıl etkinliğinde konuşma yaptı. Cumhurbaşkanı, önümüzdeki bayrama kadar Sivas’a hızlı treni ulaştıracaklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip liderliğinde gerçekleştirilen, Sivas Kongresi’nin 100. Yılı etkinliğinde birçok siyasi partiden isim törene katıldı. CHP lider Kemal Kılıçdaroğlu ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da katıldığı törenlerde siyasi parti temsilcileri de yer aldı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, SİVASLILAR’A SÖZ VERDİ

Sivas Kongresi’nin 100. yılı olması münasebetiyle gerçekleşen törende Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşma yaptı. Ülkemizin bugünlerinin 100 yıl önce alınan kararlarla oluştuğunu ve ecdadımıza layık olmak için daha çok çalışmamız gerektiğini söyleyen Cumhurbaşkanı, Sivaslılar’ı ilgilendiren önemli bir bilgiyi de halkla paylaştı.

Cumhurbaşkanı, Sivas’a bayramdan önce hızlı treni ulaştıracaklarının müjdesini verdi. Bu haberi duyan vatandaşların mutluluğu yüzlerinden okundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında Türk Ulusu’nun gelişimi yolundaki adımların süreceğini söyleyerek; bu yolda çalışmayı, araştırmayı, okumayı ve düşünmeyi ihmal etmememiz ve bunları dikkate alarak hareket etmemiz gerektiğini söyledi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı