Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Yılmaz Özdil ve Uğur Dündar Yorumu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Barış Pınarı Harekatı için hakkında yazılar yazan Uğur Dündar ve Yılmaz Özdil'e yanıt verdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Yılmaz Özdil ve Uğur Dündar Yorumu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Trump’ın açıklamalarına tepki gösteren ve “Başka Türkiye yok. Dik dur eğilme, yanındayız, Ecevit gibi dirayetli ol, canımı ye” diyen Yılmaz Özdil ve “Hepimiz devletin ve TSK’nın yanındayız” diyen Uğur Dündar’ın mesajları hakkında yorumda bulundu. Erdoğan, “Bundan çok mutlu olurum, bu, milli birlik durumudur” yanıtını verdi.

Sırbistan dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtlayan AKP lideri ve Cumhurbaşkanı Erdoğan; Sözcü yazarları Yılmaz Özdil, Uğur Dündar ve CHP’li Muharrem İnce’nin, Barış Pınarı Harekatı’na destek tweetleriyle ilgili soruya yanıt verdi.

“BUNDAN ÇOK MUTLU OLURUM”

Erdoğan “Bundan çok mutlu olurum. Bu milli birlik durumudur. Bu ülkenin 82 milyonu böyle zamanda birlik olmayacak da ne zaman olacak? 82 milyondan kendini tecrit edecek, olsa olsa terör örgütleri olur. Siyasette de terör örgütlerine sırtını dayayanlar bu işin dışında olur.” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Yılmaz Özdil ve Uğur Dündar Yorumu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.